Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Resmi Web Sitemiz Yayında

Resmi Web Sitemiz Yayında

Dalaman Havalimanı transfer sektörünün en önde markaların’dan olan Mavi Transfer’in resmi web sitesi  mavitransfer.com.tr bugün açıldı. Her zaman olduğu gibi 2017 sezonunda bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Yıllardır Dalaman Havalimanı başta olmak üzere Bodrum ve Antalya gibi büyük hava-limanlarında’da transfer faaliyeti sürdüren Mavi Transfer 2017 sezonunda marka tescili firmamızda olmasına rağmen art niyetli bir firma tarafından tek sayfalık bir sayfa hazırlamak suretiyle internet üzerinden faaliyet sürdürmüştür. Çabalarımız ve mahkeme kararı ile geriye almış olduğumuz markamızın resmi alan adı mavitransfer.com.tr adresi üzerinden bugün itibariyle tarafımızca tekrardan yayın başlatılmıştır.

Bölgemize gelen tüm misafirlerimize ekonomik fiyatlarla konforlu ulaşım hizmeti sağlamayı görev edinmiş firmamız yenilenmiş yüzümüz ve aynı kalite anlayışı ile resmi web sitemizden yayın yapacaktır.

 

NOT: 2017 sezonu için mağduriyet yaşamış olan misafirlerin info@mavitransfer.com adresine yaşamış oldukları sıkıntı ve mağduriyeti isim soyad telefon numarası’da ekleyerek açık şekilde yazmasını rica ederiz.

Mavi Transfer Logo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir