Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Datça Bodrum Feribot

Datça Bodrum Feribot

Datca Feribotu

Şirketimizin  Bodrum Datça arası feribot seferleri için herhangi bir çalışması bulunmamaktadır sayfamız tamamen bilgilendirme amaçlı kurulmuştur

 

Datça Bodrum Feribot

Datça Bodrum Feribot; bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ulaşımlarını kolaylaştırmak ve keyif katmak  için merak etiği ve araştırdığı yöntemlerden bir tanesidir.

Datça Ege'nin en güney noktası ve yarım ada olduğu için kara yoluyla ulaşım bir hayli zor ve özellikle Marmaris Datça arası yol oldukça sarp ve virajlıdır. Bölgeyi bilen ve sürekli gelen birçok insan kara yolu ulaşımına alternatif olarak Bodrum Datça arası düzenlenen feribot seferlerinden yararlanarak nispeten daha az yorucu ve daha keyifli bir seyahat  imkanı kendilerine yaratmaktadırlar. Özellikle yaz döneminde günün farklı saatlerinde karşılıklı yapılan Datça Bodrum ve Bodrum Datça feribot seferleri ile Bodrum tatilinizde kısa süreli Datça'yı görme imkanı yada günü birlik Bodrum seyahati için olanak sağlamaktadır. Normal şartlarda Datça Bodrum arası kara yolu ile 4 saat kadar süren yolculuk Datça Feribotu sayesinde 1saat 30 dakikaya kadar düşmektedir. Datça Feribotunun Bodruma hareket yeri Palamutbükü yolu üzerinde bulunan Karaköy iskelesidir. Feribot insan nakli yanı sıra kapasitesi sınırlı olsada az sayıda araç içinde ulaştırma hizmeti vermektedir.Sayfamızdan güncel hareket saatlerini bulabilirsiniz.

Datça tatiliniz için Bodrum havalimanını tercih eden misafirler için Havalimanından Bodrum merkezinde olan feribot iskelesine taksi yada transfer araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Burada bilmeniz gereken ve önceden araştırmanı gereken en önemli konu sefer saatlerini bilmenizdir. Aksi takdirde çok uzun beklemeler yada kara yolunu kullanarak Datça'ya ulaşmak durumunda kalabilirsiniz.

Datça Bodrum Feribot Fiyatları

Datça Bodrum
Tek Yön Tek Kişi
0 TL

0-6 Yaş Ücretsiz

6-12 Yaş %50 İndirimli

Sefer Saatleri Datça'dan

--------

--------

---------

Datça Bodrum
Gidiş Dönüş Tek Kişi
0 TL

0-6 Yaş Ücretsiz

6-12 Yaş %50 İndirimli

Sefer Saatleri Bodrum'dan

---------

---------

---------

Araç Fiyatlandırma

Otomobil Tek Yön : 130 TL

Jeep Tek Yön : 160 TL

Küçük Minibüs Tek Yön : 200 TL

Büyük Minibüs Tek Yön : 240 TL

Karavan Tek Yön : 330 TL

Motosiklet 150 cc ye kadar : 60 TL

Motosiklet 600 cc ye kadar : 60 TL

Bisiklet Yolcusuz Tek Yön : 10 TL

Araç Yolcuları İçin

  • Araçların sürücüleri haricinde kalan tüm yolculardan kişi başı 20 TL alınır.
  • Araç feribota binmek için bilet alımını yaptıktan sonra seyahate başka yolcu dahil edemez.
  • Motosikletler için sürücüsü haricindeki yolcu normal yolcu ücreti öder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir