Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

D Hotel Maris Transfer Hizmeti

Dalaman D Hotel Maris Transfer Hizmeti Hakkında;

Dalaman Havalimanı D Hotel Maris arası özel transfer hizmeti sayesinde sizde uçaktan indikten sonra yada tatil bitimi dönüş havaalanı D Maris Hotel arası ulaşım ihtiyaçlarınızda Mavi Transfer'i Tercih edin rahat, konforlu ve güvenilir bir yolculuğun tadını çıkarın.

Bölgenin en güzel ve en lüks otellerinden olan D Hotel Maris Hotel için rezervasyon kaydınızı yaptıysanız. Havalimanı ulaşım kaydınızı da yaptırmanızı öneririz. Sezon yoğunluğundan etkilenmemek için ve D Maris gibi gözde bir otel'de hemen tatilinize başlamak için hızlı ulaşımınızı Mavi Transfer ile yapın kafanız rahat olsun.

Dalaman D Maris Ulaşım Ücretleri;

Dalaman D Maris Hotel transferi için sayfamızda bulunan fiyatlar tek yön toplam araç fiyatlarıdır. Seçmiş olduğunuz araç tipi ve yolcu kapasitesine göre fiyatlar farklılık göstermekte olup havalimanı otopark ve kdv. fiyatlarımıza dahildir. Görmüş olduğunuz ücretler harici hiçbir ek ücret talep edilmemektedir.

Otomobil
190 TL
1-4 Kişi

2015 ve üstü araçlar

En Ekonomik Çözüm

Geniş Bagaj Hacmi

MİNİVAN
250 TL
1-6 Kişi

Vito - Caravella

Yola Bakan Koltuk

Geniş Bagaj Hacmi

Minibüs
300 TL
1-13 Kişi

Crafter Yada Sprinter

Geniş Araçlar

Geniş Bagaj Hacmi

Bunlara Dikkat Edin

Dalaman Marmaris D Hotel Maris arası gidiş ve dönüş transferleri için dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılara uyarak tatilinizi ve seyahatinizi riske atmamanızı öneririz.

KARŞILAMA

Otel gidiş transferleri için karşılama personelimiz sizleri otopark'ta Bireysel karşılayıcılar noktasında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılamaktadırlar.

YOLCULUK

Dalaman Marmaris D Hotel Maris arası mesafe 127 km. yaklaşık seyahat süresi 120 dakikadır. Çocuklu misafirlerimiz İçin ücretsiz bebek koltuğu hizmetimiz vardır.

ZAMANLAMA

D Hotel Maris Dalaman Havalimanı arası yolculuğunuz için transfer kaydınızı uçuş saatinden en az 3 saat 10 dk önce araç hareket edecek şekilde yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

FARKLI DESTİNASYON SEÇENEKLERİ

Firmamız havaalanı D Hotel Maris arası gidiş dönüş ulaşım hizmeti yanı sıra Hotel'den Bodrum, Antalya gibi havalimanları ile Ölüdeniz, Fethiye, Sarıgerme, Marmaris, Kaş gibi farklı tatil bölgeleri ve otellerine'de transfer hizmeti verebilmektedir..