Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer

Duyuru

Dalaman Datça ve Datça Dalaman paylaşımlı transfer hizmetimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 2018 sezonu için Datça ofisimiz hazırlana kadar durdurulmuştur. Şuan için sizlere sadece özel transfer hizmetimiz ile yardımcı olabilmekteyiz. İlginize teşekkür ederiz..

Dalaman Datça Arası Paylaşımlı Transfer İhtiyacı Hakkında;

  Dalaman Datça Paylaşımlı transfer hizmetimiz ile genellikle yerli turistlerin her yıl biraz daha fazla akın Datça'ya ekonomik ulaşım sağlamaktayız. 2011 yılından bu yana ilçeye inanılmaz bir yazlıkçı ve kısa süreli turist akını olmaktadır. Nisan ve kasım ayları arasında burada yaşayan yazlıkçılara birkaç günlük yada haftalık tatile gelen turistlerde eklenince ilçenin nüfusu bir hayli kalabalık hal almaktadır. Gelen turist ve yazlıkçıların büyük çoğunluğu İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlerden geldiklerinden dolayı en mantıklı ulaşım yolu Dalaman Havalimanı'na gelerek buradan'da kara yolu ile Datça'ya ulaşmaktır. Bu iki nokta arasında toplu taşıma olmaması ve özel transfer hizmeti ve taksi ücretlerinin mesafenin uzak olması sebebiyle pahalı olmasından ötürü yolcuların daha ekonomik ulaşım arayışlarına çözüm olmak adına firmamız 1 Mayıs'tan itibaren Datça Dalaman Havalimanı arası karşılıklı paylaşımlı transfer hizmeti vermeye başlayacaktır.

Neden Paylaşımlı Transfer?

Zamanında

Hareket saatlerimiz bellidir, Havalimanında yada Datça'da gereksiz bekletmeyiz. Araç seyahat süresince 1 kez yada 2 kısa mola vermesinden ötürü zaman kaybetmezsiniz.

Ekonomik

Sizinle birlikte seyahat eden yolcularla araç ücretini paylaştığınızdan dolayı Datça paylaşımlı transfer fiyatlarımız uygundur ve extra başka hiçbir ücret talep edilmez..

Belgeli

Paylaşımlı transfer hizmeti için kullanmış olduğunuz araçlarımız gerekli tüm karayolu taşıma belgelerine ve seyahat acenteleri birliğinden alınmış TÜRSAB belgesine sahiptir.

Datça Paylaşımlı Transfer Planlaması

Rezervasyon birimimiz kaydınızı oluşturur ve herhangi bir aksilik yaşanmaması için 1 gün önce sizinle iletişime geçer.

Havalimanı karşılama personelimiz sizi elinde MAVİ TRANSFER tabelası le karşılayıp aracınıza kadar eşlik eder.

Dönüş transferlerinizde araç hareket saatinden 20 dakika önce Datça ofisimizde hazır bulunulması gerekmektedir.

Ekibimiz Datça ulaşımınızı sağlamak için 7/24 çalışmaktadır. Sorunsuz ve güler yüzlü hizmet için Mavi Transfer sizinle..

Dalaman Datça Transfer Fiyatı

  • Fiyatlarımıza KDV dahildir.
  • Fiyatlarımız sabittir.

Bazı Kurallarımız

  • Güzergah değişikliği yapmak yasaktır.
  • Araçlarımızda evcil hayvan taşınmaz.
  • Bagaj hakkı sınırına uymak zorunludur.
  • Yolculuk sırasında acil durumlar harici planlanandan başka mola verilmez.

 

Dalaman Datça paylaşımlı transfer rezervasyonu yaptırmak ve bu hizmetimizle ilgili bilgi almak için ofis numaralarımızdan bizleri 7/24 arayabilir. İstediğiniz zaman transferinizle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramak ve rezervasyon numaranızı vererek ilgili işlemi oluşturmak olacaktır. Datça paylaşımlı transfer hizmeti için rezervasyon kaydınızı oluşturabilmemiz, Ulaştırma ve Karayolları ile Türsab yönetmeliği gereği yolcu belgelerinizi oluşturarak araçta bulundurmamız için en az 24 saat önceden kaydınızı oluşturmamız gerektiğini unutmayınız. Son dakika yapılan rezervasyonlarda ve havalimanı karşılama noktasında bu hizmetimizden faydalanmak isteyen yolculara maalesef Datça paylaşımlı transfer hizmeti verilememektedir.  Sizde Dalaman Datça ve Datça Dalaman ulaşımlarınızı ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız paylaşımlı transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik Datça Transfer Fırsatı!

Datça Dalaman Havalimanı arasında gidiş yada dönüş ulaşım taleplerinizde sizinle aynı araçta seyahat için kayıt yaptırmış tüm yolculara standart transfer ücreti uygulanır. Firmamızın Dalaman Datça Shuttle servisi için belirlemiş olduğu fiyatlar verilebilecek en uygun fiyatlardır. Lütfen verilmiş olan fiyatlar üzerinden pazarlık yapmayınız. Daha uygun fiyata seyahat etmek isteyen yolcularımız çağrı merkezimizi arayarak uçak biletlerini bilet satış departmanımızdan temin etmeleri durumunda paylaşımlı transfer hizmetimiz bilet başına 15 TL indirimli olarak uygulanır. Tek yapmanız gereken geliş tarihinizi ve saatinizi bildirerek uçak biletleme işlemini firmamızdan yaptırmak olacaktır.

Dalaman ve Datça'da Ofisimiz bulunmaktadır.