Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Dalaman Fethiye Hillside Transfer Hizmeti

Dalaman Hillside Transfer Hizmeti Hakkında;

Dalaman Havalimanı Fethiye Hillside Beach Club arası özel transfer hizmeti sayesinde sizde uçaktan indikten sonra yada tatil bitimi dönüş havaalanı Hillside otel arası ulaşım ihtiyaçlarınızda Mavi Transfer'i Tercih edin rahat, konforlu ve güvenilir bir yolculuğun tadını çıkarın.

Fethiye'nin en güzel ve en çok bilinen oteli Hillside Beach Club için rezervasyon kaydınızı yaptırdıysanız. Havalimanı ulaşım kaydınızı da yaptırmanızı öneririz. Sezon yoğunluğundan etkilenmemek için ve Hillside gibi gözde bir otelde hemen tatilinize başlamak için hızlı ulaşımınızı Mavi Transfer ile yapın kafanız rahat olsun.

Dalaman Hillside Ulaşım Ücretleri

Hillside otel transferi için sayfamızda bulunan fiyatlar tek yön toplam araç fiyatlarıdır. Seçmiş olduğunuz araç tipi ve yolcu kapasitesine göre fiyatlar farklılık göstermekte olup havalimanı otopark, tünel ve kdv. fiyatlarımıza dahildir. Görmüş olduğunuz ücretler harici hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Otomobil
125 TL
1-3 Kişi

2015 ve üstü araçlar

En Ekonomik Çözüm

Geniş Bagaj Hacmi

MİNİVAN
160 TL
1-6 Kişi

Vito - Caravella

Yola Bakan Koltuk

Geniş Bagaj Hacmi

Minibüs
220 TL
1-13 Kişi

Crafter Yada Sprinter

Geniş Araçlar

Geniş Bagaj Hacmi

Bunlara Dikkat Edin

Dalaman Fethiye Hillside arası gidiş ve dönüş transferleri için dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılara uyarak tatilinizi ve seyahatinizi riske atmamanızı öneririz.

KARŞILAMA

Otel gidiş transferleri için karşılama personelimiz sizleri otopark'ta Bireysel karşılayıcılar noktasında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılamaktadırlar.

YOLCULUK

Dalaman Fethiye Hillside Beach Club arası mesafe 63 km. yaklaşık seyahat süresi 1 saat 5 dakikadır. Çocuklu misafirlerimiz İçin ücretsiz bebek koltuğu hizmetimiz vardır.

ZAMANLAMA

Hillside Dalaman Havalimanı arası yolculuğunuz için transfer kaydınızı uçuş saatinden en az 2 saat 25 dk önce araç hareket edecek şekilde yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

FARKLI DESTİNASYON SEÇENEKLERİ

Firmamız havaalanı Hillside arası gidiş dönüş ulaşım hizmeti yanı sıra Hillside Otel'den Bodrum, Antalya gibi havalimanları ile Ölüdeniz, Göcek, Sarıgerme, Marmaris, Kaş gibi farklı tatil bölgeleri ve otellerine'de transfer hizmeti verebilmektedir..