Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Dalaman Göcek Rixos Transfer Hizmeti

Dalaman Göcek Rixos Transfer Hizmeti Hakkında;

Dalaman Havalimanı Göcek Rixos Hotel arası özel transfer hizmeti sayesinde sizde uçaktan indikten sonra yada tatil bitimi dönüş havaalanı Rixos otel arası ulaşım ihtiyaçlarınızda Mavi Transfer'i Tercih edin rahat, konforlu ve güvenilir bir yolculuğun tadını çıkarın.

Göcek'in en güzel ve en lüks otellerinden olan Rixos Hotel için rezervasyon kaydınızı yaptırdıysanız. Havalimanı ulaşım kaydınızı da yaptırmanızı öneririz. Sezon yoğunluğundan etkilenmemek için ve Rixos gibi gözde bir otel'de hemen tatilinize başlamak için hızlı ulaşımınızı Mavi Transfer ile yapın kafanız rahat olsun.

Dalaman Rixos Ulaşım Ücretleri;

Göcek Rixos otel transferi için sayfamızda bulunan fiyatlar tek yön toplam araç fiyatlarıdır. Seçmiş olduğunuz araç tipi ve yolcu kapasitesine göre fiyatlar farklılık göstermekte olup havalimanı otopark, tünel ve kdv. fiyatlarımıza dahildir. Görmüş olduğunuz ücretler harici hiçbir ek ücret talep edilmemektedir.

Otomobil
110 TL
1-4 Kişi

2015 ve üstü araçlar

En Ekonomik Çözüm

Geniş Bagaj Hacmi

MİNİVAN
150 TL
1-6 Kişi

Vito - Caravella

Yola Bakan Koltuk

Geniş Bagaj Hacmi

Minibüs
190 TL
1-13 Kişi

Crafter Yada Sprinter

Geniş Araçlar

Geniş Bagaj Hacmi

Bunlara Dikkat Edin

Dalaman Göcek Rixos arası gidiş ve dönüş transferleri için dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılara uyarak tatilinizi ve seyahatinizi riske atmamanızı öneririz.

KARŞILAMA

Otel gidiş transferleri için karşılama personelimiz sizleri otopark'ta Bireysel karşılayıcılar noktasında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılamaktadırlar.

YOLCULUK

Dalaman Göcek Rixos arası mesafe 26 km. yaklaşık seyahat süresi 30 dakikadır. Çocuklu misafirlerimiz İçin ücretsiz bebek koltuğu hizmetimiz vardır.

ZAMANLAMA

Göcek Rixos Dalaman Havalimanı arası yolculuğunuz için transfer kaydınızı uçuş saatinden en az 1 saat 50 dk önce araç hareket edecek şekilde yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

FARKLI DESTİNASYON SEÇENEKLERİ

Firmamız havaalanı Rixos arası gidiş dönüş ulaşım hizmeti yanı sıra Rixos Hotel'den Bodrum, Antalya gibi havalimanları ile Ölüdeniz, Fethiye, Sarıgerme, Marmaris, Kaş gibi farklı tatil bölgeleri ve otellerine'de transfer hizmeti verebilmektedir..