Dalaman İçmeler Arası Kaç Saat

İçmeler Marmaris Körfezi’nde bulunan sahil bölgesidir. İçmeler tam olarak Akdeniz ve Ege’nin birleştiği yerde yer alır. İsmini sahip olduğu şifalı sularından alan İçmeler tatil için Muğla’yı tercih eden kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Muğla’ya Dalaman üzerinden gelenler İçmeler’e ulaşmak istediklerinde Dalaman İçmeler arası kaç saat sorusunu sorarlar. Bu soruların cevabı ise 1 saat 21 dakikadır. Mavi transfer farkıyla bu süreyi kaliteli bir yolculukla geçirebilirsiniz.

Dalaman İçmeler Transfer Hizmeti

Dalaman üzerinde transfer hizmetleri gerçekleştiren bir firma olarak Dalaman-İçmeler arası transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin istedikleri her gün ve saatte transferlerinin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Kişiye özel verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimiz ulaşmaları gerekli olan yerlere kısa sürede ulaşabiliyorlar. Güleryüzlü personellerimiz, sigortalı araçlarımız ve sigortalı transfer hizmetimizle 1 saat 21 dk’lık sürenin keyifli geçmesi için her türlü imkanı sunuyoruz. Havalimanından aldığımız müşterilerimizi ise 1 saat 28 dk’lık bir sürede İçmeler’e ulaştırıyoruz.

İniş Saatine Uygun Transfer Hizmeti

Dalaman’dan İçmeler’e gelmek isteyen müşterilerimiz Dalaman havalimanında ineceklerini bizlere bildiriyorlar ve havalimanından alınmak istiyorlar. Bu durumda Mavi Transfer olarak müşterilerimizin inişine uygun planlama yapıyoruz.

İnişleri öncesinde araçlarımızı havalimanına göndererek misafirlerimizin karşılanmasını sağlıyoruz. şoförlerimiz misafirlerimizi karşılayarak İçmeler’e gitmelerini sağlıyorlar. Yaptığımız planlama sayesinde onların havalimanında bavullarıyla birlikte bekleyip sıkıntı yaşamalarının önüne geçiyoruz.

İçmeler Transfer Araçları

Müşterilerimizin İçmeler’e olan 1 saatten fazla süren yolculuğunun konforlu geçmesini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda da konforlu olan araçlarımızı kullanıyoruz. Müşterilerimiz tek başlarına ya da yakınlarıyla birlikte geldiklerinde bu araçlarımızdan kendilerine uygun olanları tercih edebiliyorlar.

Transfer görüşmesinde araçlarla ilgili bilgileri kendilerine veriyoruz. İçmeler’e transfer hizmeti verdiğimiz araçlar arasında vip minibüs, minivan ve otomobil bulunuyor. Ayrıca grup transferlerinde sprinter veya crafter gibi araçlarımızı kullanıyoruz.

İçmeler’de Yapılabilecek Aktiviteler

Mavi Transfer’i tercih eden müşterilerimizi istedikleri gün ve saatte İçmeler’e götürüyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz İçmeler’deki tatil ya da gezilerine başlayabiliyorlar. İçmeler’e gelen kişiler deniz ve doğa eşliğinde harika zaman geçirebiliyorlar. Ayrıca beldedeki kaliteli mekanlarda konaklayıp vakit geçirebiliyorlar. Özellikle İçmeler plajı su spor ve aktivitelerine katılabilecekleri yerler arasında yer alıyor.

Dalaman’dan İçmeler’e gitmek isteyenler bizleri tercih ederek ekonomik fiyatlarla sunduğumuz kaliteli transfer hizmetimizden yararlanarak tatillerine ulaşım sorunu yaşamadan başlayabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir