Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Dalaman Sarıgerme Hilton Transfer

Dalaman Sarıgerme Hilton Transfer Hizmeti Hakkında;

Dalaman Havalimanı Sarıgerme Hilton arası özel transfer hizmeti sayesinde sizde uçaktan indikten sonra yada tatil bitimi dönüş Hilton Havalimanı arası ulaşım ihtiyaçlarınızda Mavi Transfer'i Tercih edin rahat, konforlu ve güvenilir bir yolculuğun tadını çıkarın.

Bölgenin en güzel ve en lüks otellerinden olan Hilton Sarıgerme Hotel için rezervasyon kaydınızı yaptırdıysanız. Havalimanı ulaşım kaydınızı da yaptırmanızı öneririz. Sezon yoğunluğundan etkilenmemek için ve Hilton gibi gözde bir otel'de hemen tatilinize başlamak için hızlı ulaşımınızı Mavi Transfer ile yapın kafanız rahat olsun.

Dalaman Sarıgerme Hilton Ulaşım Ücretleri;

Sarıgerme Hilton Otel transferi için sayfamızda bulunan fiyatlar tek yön toplam araç fiyatlarıdır. Seçmiş olduğunuz araç tipi ve yolcu kapasitesine göre fiyatlar farklılık göstermekte olup havalimanı otopark, tünel ve kdv. fiyatlarımıza dahildir. Görmüş olduğunuz ücretler harici hiçbir ek ücret talep edilmemektedir.

Otomobil
60 TL
1-4 Kişi

2015 ve üstü araçlar

En Ekonomik Çözüm

Geniş Bagaj Hacmi

MİNİVAN
85 TL
1-6 Kişi

Vito - Caravella

Yola Bakan Koltuk

Geniş Bagaj Hacmi

Minibüs
120 TL
1-13 Kişi

Crafter Yada Sprinter

Geniş Araçlar

Geniş Bagaj Hacmi

Bunlara Dikkat Edin

Dalaman Sarıgerme Hilton arası gidiş ve dönüş transferleri için dikkat etmeniz gereken bir kaç ufak ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılara uyarak tatilinizi ve seyahatinizi riske atmamanızı öneririz.

KARŞILAMA

Otel gidiş transferleri için karşılama personelimiz sizleri otopark'ta Bireysel karşılayıcılar noktasında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılamaktadırlar.

YOLCULUK

Dalaman Sarıgerme Hilton arası mesafe 20 km. yaklaşık seyahat süresi 20 dakikadır. Çocuklu misafirlerimiz İçin ücretsiz bebek koltuğu hizmetimiz vardır.

ZAMANLAMA

Sarıgerme Hilton Dalaman Havalimanı arası yolculuğunuz için transfer kaydınızı uçuş saatinden en az 1 saat 30 dk önce araç hareket edecek şekilde yaptırmanız gerektiğini unutmayınız.

FARKLI DESTİNASYON SEÇENEKLERİ

Firmamız havaalanı Hilton arası gidiş dönüş ulaşım hizmeti yanı sıra Hilton Hotel'den Bodrum, Antalya gibi havalimanları ile Ölüdeniz, Fethiye, Dalyan, Marmaris, Kaş gibi farklı tatil bölgeleri ve otellerine'de transfer hizmeti verebilmektedir..