fbpx

Dalaman’dan Kaş’a Ulaşım Seçenekleri;

Dalaman Kaş shuttle

Kaş ilçesi her ne kadar Antalya’ya bağlı bir ilçe olsa bile, Dalaman Havalimanı Kaş’a en yakın ve ulaşım seçenekleri en fazla olan havalimanıdır. Dalaman Havalimanı ile Antalya Kaş ilçesi arası ulaşım seçenekleri şu şekildedir:

Dalaman Havalimanı Taksi ile Kaş’a ulaşım;

Dalaman Havalimanı Taksileri ile Kaş ulaşım için hemen çıkış kapısında bekleyen taksiler ile hızlı bir şekilde Kaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman’dan Kaş’a Taksi ile ulaşım bedeli 400 – 450 TL civarıdır. Dalaman taksileri minivan tarzı araçlar kullanılmadığı için araçlar standart binek araçlardır ve 4 kişi kapasitelidir.

Transfer firmaları ile vip ulaşım;

Dalaman ve Kaş merkezli transfer firmaları sayesinde Dalaman – Kaş arası ulaşımınızı çok daha hızlı, konforlu ve taksilere göre daha ekonomik fiyatlara sağlayabilirsiniz. Burada tek yapmanız ve dikkat etmeniz gereken belgeli ve güvenilir firmaları tercih etmenizdir. Firmamızdan Kaş Dalaman arası gidiş ve dönüş transfer hizmetini uygun fiyatlara ve konforlu bir biçimde sağlamak için destek alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Kaş Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dalaman’dan Kaş’a Havaş ile ulaşım;

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz. Bu ulaşım seçeneği her ne kadar uygun fiyatlı olsa’da yaz sıcağında aktarma araç bulamama gibi sıkıntılardan dolayı tercih etmemenizi tavsiye ederiz.

sahabet

Dalaman Kaş arası Shuttle Transfer hizmeti;

Dalaman Kaş arası ulaşım mesafeleri ve süreleri göz önünde bulundurulduğu zaman ulaşım taksi, özel transfer, yada aktarma seçenekleri ile oldukça zor yada pahalıdır. Bu durumlar shuttle firmalarını Kaş ulaşım için bir numaralı alternatif olmasına sebep olmuştur. Özel transfer konusundaki yılların vermiş olduğu deneyimimizi Kaş paylaşımlı transfer hizmetimiz ile sizlere sunmaktayız. Kaş ulaşımınız için Kaş paylaşımlı transfer sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi almanızı ve bu hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Kaş Akdeniz bölgesinin gözde tatil bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bu sebeple yerli halk ve yabancılar yaz tatilleri için Kaş’ı tercih ediyorlar. Bizlerde insanların Kaş’a ulaştırılması için hizmet veriyoruz. Mavi transfer bünyesinde verdiğimiz Kaş hizmetleri arasında Dalaman kaş vito ile transfer hizmeti bulunuyor.

Vito ile transfer hizmeti birden fazla kişinin konforlu bir şekilde Kaş’a ulaşmasını sağlayan hizmetimiz oluyor. Lüks vito araçlarımızın 9 kişi kapasitesi bulunuyor ve aileleriyle tatile çıkan kişilerin rahat bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyor.

Böylelikle 2 saatten fazla süren Kaş yolculuğu müşterilerimiz için sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Kişilerin kendileri ve uzun süre konaklayacakları durumda fazla olan bavulları vito araçlarımıza sığarak Kaş’a eşyalarıyla birlikte vaktinde ulaşması sağlanıyor.

Ayrıca vito araçlarımız transfer hizmetimiz için özel olarak dizayn edildiği ve klimaları da bulunduğu için sıcak havalarda serin bir yolculuk yapılmasını sağlıyor. Aynı zamanda araçlarımız donanım bakımından zengin olduğu için 2 saat üzerindeki yolculuğun müşterilerin sıkılmayacağı şekilde geçmesini sağlıyorlar.

Mavi transfer olarak gerçekleştirdiğimiz Kaş transferlerinde sabit bir yolcu indirme adresimiz bulunmuyor. Bu sayede müşterilerimizin istedikleri her konumda indirilmelerini sağlıyoruz. Böylelikle Kaş’a ilk defa giden kişiler sıkıntı yaşamadan olmaları gereken yerde zamanında olabiliyorlar.

İsterlerse kalacakları otellere, yazlıklara veya düğün gibi organizasyonlara katılmaları gerekiyorsa düğün mekanlarına bırakılmalarını sağlıyoruz. Eğer Kaş’ta yetişmeleri gereken bir yer varsa uçağın inişini bize doğru bir şekilde vermeleriyle Dalaman havalimanından yolcularımızı alıp vakit kaybetmeden yola koyularak zamanında adreste olmalarına yardımcı oluyoruz.

Kişiler Kaş’a gitmek için transfer araçlarına ihtiyaç duydukları gibi Kaş’tan havalimanına ulaşmak içinde araca ihtiyaç duyabiliyorlar. Bizler Mavi Transfer olarak tatil dönüşü transferi de sağlıyoruz. Müşterilerimizi belirttikleri gün ve saatte otellerinden ya da bulundukları herhangi bir yerden alıp Dalaman havalimanına götürüyoruz.

Tatil dönüşü transferi hizmetimizde de modern vito araçlarımızı kullanıyoruz. Gece ve sabah saatleri fark etmeksizin ne zaman dönüş talebi olursa firma olarak hizmet veriyoruz. Yalnız kişilerin transfer hizmetinde uçak saatlerini belirtmeleri veya hizmeti uçak saatini geçirmeyecek şekilde planlamaları gerekiyor. Aksi durumda zaman kaynaklı uçak kaçırma sorunları yaşanabiliyor. Ancak doğru verilen saatlerle şoförlerimiz sorunsuz bir şekilde zamanında limana ulaşılmasını sağlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button