fbpx

Dalaman’dan Kaş’a Ulaşım Seçenekleri;

Dalaman Kaş Transfer

Kaş ilçesi her ne kadar Antalya’ya bağlı bir ilçe olsa bile, Dalaman Havalimanı Kaş’a en yakın ve ulaşım seçenekleri en fazla olan havalimanıdır. Dalaman Havalimanı ile Antalya Kaş ilçesi arası ulaşım seçenekleri şu şekildedir:

Dalaman Havalimanı Taksi ile Kaş’a ulaşım;

Dalaman Havalimanı Taksileri ile Kaş ulaşım için hemen çıkış kapısında bekleyen taksiler ile hızlı bir şekilde Kaş’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman’dan Kaş’a Taksi ile ulaşım bedeli 400 – 450 TL civarıdır. Dalaman taksileri minivan tarzı araçlar kullanılmadığı için araçlar standart binek araçlardır ve 4 kişi kapasitelidir.

Transfer firmaları ile vip ulaşım;

Dalaman ve Kaş merkezli transfer firmaları sayesinde Dalaman – Kaş arası ulaşımınızı çok daha hızlı, konforlu ve taksilere göre daha ekonomik fiyatlara sağlayabilirsiniz. Burada tek yapmanız ve dikkat etmeniz gereken belgeli ve güvenilir firmaları tercih etmenizdir. Firmamızdan Kaş Dalaman arası gidiş ve dönüş transfer hizmetini uygun fiyatlara ve konforlu bir biçimde sağlamak için destek alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Kaş Transfer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dalaman’dan Kaş’a Havaş ile ulaşım;

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz. Bu ulaşım seçeneği her ne kadar uygun fiyatlı olsa’da yaz sıcağında aktarma araç bulamama gibi sıkıntılardan dolayı tercih etmemenizi tavsiye ederiz.

Dalaman Kaş arası Shuttle Transfer hizmeti;

Dalaman Kaş arası ulaşım mesafeleri ve süreleri göz önünde bulundurulduğu zaman ulaşım taksi, özel transfer, yada aktarma seçenekleri ile oldukça zor yada pahalıdır. Bu durumlar shuttle firmalarını Kaş ulaşım için bir numaralı alternatif olmasına sebep olmuştur. Özel transfer konusundaki yılların vermiş olduğu deneyimimizi Kaş paylaşımlı transfer hizmetimiz ile sizlere sunmaktayız. Kaş ulaşımınız için Kaş paylaşımlı transfer sayfamızı ziyaret ederek detaylı bilgi almanızı ve bu hizmetimizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir