Datça Shuttle Transfer servisleri ile iki nokta arası ulaşımlarınızı konforlu hızlı ve güven içinde sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezi yetkilimizden sefer saatlerini öğrenerek ve sizin için en uygun seferimize kaydınızı yaptırmak olacaktır.

Hızlı Rezervasyon

İsim Soyad
Zorunlu
İsim Soyad
İsim Soyad
Lütfen transfer yönünüzü seçiniz.
../../.... Formatında Doldurabilirsiniz.
--:-- Formatında Doldurabilirsiniz.
--:-- Formatında Doldurabilirsiniz.
Lütfen Seçiniz.

Dalaman Datça Shuttle Transfer Fiyatlarımız.

Datça Shuttle
500 TL
Kişi Başı
Rezervasyon
23:00 ile 05:00 arası olan Dalaman - Datça yada Datça - Dalaman servislerimiz için fiyatımız 600 TL'den devam etmektedir.
Rezervasyon iptallerinizi son 6 saate kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz. Son dakika rezervasyon iptallerinde ücret talep edilebilir. (Havayolu uçuş iptali yada uçak kaçırma durumları haricinde.)

Neden mi biz?

Her seferde yapılan hizmet ve ozveri.

0 + Km Yol

Dalaman Datça arası uzaklık

0 + Kişilik Dev Kadro

Firma olarak size bu hizmeti verebilmek için birbirinden özel çalışma arkadaşlarımız var.

0 Gün

Yaz kış demeden Dalaman Datça arası hizmetimizi kesintisiz veriyoruz.

0 + Mutlu Müşteri

2020 Yılı Temmuz ayından bu yana mutlu müşteriler biriktiriyoruz.

Dalaman Datça shuttle transfer ile iki nokta arası gidiş ve dönüş ulaşımınızı uygun fiyata gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi aramak yada rezervasyon formumuzu doldurmaktır.

*Kesinlikle sefer iptalimiz yok. Rezervasyon yapıldıktan sonra 1 kişi dahi olsa servis hareket eder.

*Online biletleme ile anında bilet elinizde. Rezervasyon yapılır yapılmaz biletiniz telefonunuzda.

*Araçta ödeme kolaylığı. İster nakit ister havale ister kredi kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

*Ücretsiz havalimanı karşılama. Havalimanı karşılama personelimiz sayesinde kafanız rahat olsun.

* 7/24 Çağrı merkezi. Gece gündüz hizmet vermekte olan rezervasyon ekibimiz bir telefon kadar yakınınızda.

Erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Bazı servislerimiz bir gün öncesinde içerisinde yolcu olmaması durumunda iptal edilebilmektedir. Erken rezervasyon yapmanız durumunda bir kişi dahi olsa hizmet sağlanmaktadır.
Araçlarımızda 2 yaşa kadar olan çocuk yolcularımızdan ücret talep edilmemektedir. 2 yaş sonrası tam ücrete tabidir. Çocuk yolcuları çocuk değil bize emanet edilmiş birey olarak görmenizi ve ücret konusunda ısrarcı olmamanızı rica ederiz.
 • 1

  Rezervasyon Yapın

  Rezervasyonunuzu oluştururuz ve biletinizi sms ile göndeririz.

 • 2

  Kontrol

  Sms ile gelen biletinizi kontrol ederek T.C numaranızı girerek onaylarsınız.

 • 3

  Teyit

  Transferinizden 1 gün önce size gönderilen hatırlatma mesajını kontrol edersiniz

 • 4

  Karşılama

  Havalimanı personelimiz sizi Mavi Transfer Datça Shuttle tabelası ile karşılar

 • 5

  Yolculuk

  Konforlu araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile yolculuğunuzu tamamlarsınız.

 • 6

  Ödeme

  Ödemenizi araçta nakit havale yada kredi kartı ile yapabilirsiniz

Datca shuttle

Datça vip transfer hizmetleri Mavi transfer çatısı altında 2011 yılında başlamıştır. O günden bu güne aralıksız Dalaman havalimanı ile Datça arasında gidiş ve dönüş ulaşım hizmeti verilmektedir. Datça Özel transfer kalabalık gruplar için ekonomik olabilmektedir. Rahatlığı konforu ve zamanlaması ile havalimanında karşılamasından adresinize kadar olması özel transferin en önemli artılarındandır. Firmamız Dalaman havalimanı Datça arası ulaşım ihtiyaçları için ilk önce özel transfer hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Datça havalimanı arası ulaşım ihtiyaçları arttıkça iki nokta arası ucuz ulaşım arayışları artmıştır. Yolcular bazen özel transfer araçlarını, başka giden varsa paylaşabiliriz gibi taleplerle bizden yardım istemeye başlamışlardır. Bu sayede ucuz ulaşım imkânı yakalanmaktaydı. Bu talepler göz önünde bulundurularak zaman zaman Datça Shuttle hizmeti ufakta olsa başlatılmış oldu. Daha sonraları bölgede hizmet vermeye başlayan bazı firmalar olmuştur. Fakat bilinmeyen en önemli nokta bu tip hizmetler için gerekli olan taşıma ve turizm belgelerinin tam anlamıyla bu firmalarda olmaması ve kiralama yöntemiyle hizmet verilmesidir. Kurulan bu yanlış işleyişin hayatta kalmasındaki en büyük etken talebin önüne geçilememesidir. Bir diğer etken ise bölgede turizm amaçlı taşıma faaliyeti yapan fazla firma olmamasından geçmektedir. Mavi Transfer Datça’da bu yıl shuttle transfer hizmeti vermek üzere çalışmalarına başlamıştır. Firmamız merkez adresi Dalaman’dadır. Mavi transfer paylaşımlı transfer için şubemiz ise Datça merkezde bulunmaktadır. Tüm taşımacılık izin ve turizm acentecilik belgelerimize www.mavitransfer.com.tr/yetki-belgelerimiz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz vip transfer hizmetinde gösterdiği tecrübe, Türsab ve D2 yetki belgeleri  güvencesinde Dalaman Datça ve Datça Dalaman  paylaşımlı transfer hizmetini en uygun fiyatlara vermektedir. Böylesine uzun bir yolculuk için uygun fiyat verebilmemizdeki en büyük etken firmamızda bulunan belgelerimizin ve araçlarımızın öz mal olmasıdır. Sizde konforlu, belgeli, güvenilir ve sigortalı bir yolculuk için Datça dalaman arası karşılıklı seferlerimizden yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon kayıt işlemleri web sitemiz üzerinden yada çağrı merkezimizi arayarak yapabilirsiniz. Kayıt oluşur oluşmaz size gelen mesajdan istediğiniz zaman online sistemimize bağlanabilir ve detaylarınızı görebilirsiniz. Bu sayede belgeleri ve araçları tamamen kendisine ait şoförleri eğitimli ve sigortalı bir firma ile yolculuk yapmış olursunuz.

Dalaman Datça transfer fiyatları.

Dalaman havaalanı Datça arası ulaşım imkanı havalimanı taksileri, Muğla büyükşehir otobüsleri ile Marmaris aktarma, Transfer firması araçları ile özel transfer, Datça shuttle hizmeti ile sağlanmaktadır.

 1. Dalaman taksi ile Datça ulaşım fiyatları yaklaşık 2800 TL civarıdır.
 2. Havalimanı havaş ve mutaş otobüsleri ile Marmaris aktarması ile Datça ulaşım fiyatı ortalama kişi başı 350 TL civarıdır.
 3. Dalaman Datça Özel transfer fiyatı firmamızda vito veya muadili araçlarla tek yön 2500 TL’den sağlanmaktadır.
 4. Dalaman Datça arası karşılıklı seferler de kişi başı 400 TL den ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Datça ulaşım fiyatları için lütfen linki tıklayarak sizin için en uygun transfer seçeneği hakkında bilgilere göz atın.

Dalaman Datça ucuz transfer arayışınız var ise konfor ve ekonomiyi birleştiren Datça shuttle servislerimizden yararlanabilirsiniz. Dalaman paylaşımlı transfer hizmetimiz 12 ay sürmektedir.

Dalaman Datça Shuttle transfer kaç saat sürer?

Yollarının virajlı ve ulaşım imkanının zor olması sebebiyle Dalaman Datça transfer kaç saat gibi sorular iki nokta arası yolculuk yapacak olan kişiler için merak edilmektedir.Dalaman havalimanı Datça arası 170 km’dir. Yaklaşık seyahat süresi normal şartlarda hiç durmadan 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir. Gidiş ve dönüşler için Marmaris’e girmeden ulaşım imkanı sağlayan kestirme yoldan gidilebilmektedir. Bu yol kullanılır ise yolculuk 2 saat 45 dakika sürebilir. Aradaki fark her ne kadar yol kısa da olsa Marmaris’te ışıklarda takılmaktan kaynaklıdır. Diğer yol dar ve virajlı olduğu için seyahat süresi kısalmamaktadır.

Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer Detayları

 • Rezervasyonunuz oluştuktan sonra sistemden gelen mesajı dikkatlice kontrol ederek onay vermeniz gerekmektedir. Transferinizde herhangi bir sorun yaşamamak için bilgilerin doğruluğunu mutlaka kontrol ediniz.
 • Kaydınız için mutlaka T.C numaranızın doğru olduğunu sistemden kontrol edin. Sisteme kaydedilen bilgileriniz sigortalanma ve güvenli yolculuk için T.C Ulaştırma ve altyapı bakanlığı ile paylaşılmaktadır.
 • Kayıt işlemi ve onay işlemi bittikten sonra bile ilk gelen mesajdan istediğiniz zaman detaylara ulaşabilirsiniz. Daha transferime çok var unutuldu mu, acaba sorun var mı gibi düşünceleri kafanızdan atabilirsiniz.
 • Yolculuğunuzdan bir gün öncesi sitem otomatik olarak size son onay mesajı göndererek hatırlatma yapar. Sizden gelip gelmeyeceğinizi anlamak için onay ister.
 • Bu onay işlemlerinden sonra planlama belli olur olmaz size şöför ve araç bilgileri yine sms ile gönderilir.
 • Havalimanına geldiğinizde valiz aldıktan sonra dışarda personelimiz sizi karşılar ve aracınızı gösterir. O sefere ait tüm yolcular yerini almadan aracımız hareket etmez. Havalimanı bekleme süresi ortalama 25 dakikadır.
 • Güvenli bir şekilde Dalaman Datça transferiniz gerçekleştirilmiş olur.

Datça Dalaman Paylaşımlı Transfer Detayları

 • Datça Dalaman arası dönüş yolculuğunuz için kayıt ve onay işlemleri aynı gelişteki gibi ilerlemektedir. Tek fark dönüş için saat ve alınış noktanızı doğru vermekten geçmektedir.
 • Datça Dalaman paylaşımlı transfer hizmeti için alınış saatine uymanız çok çok önemlidir. Sizinle aynı araçta seyahat eden ve uçuşu sizden önce olan kişiler olabilir. Bu durum göz önünde bulundurularak sefere geç kalmamanız önem arz etmektedir.
 • Yol ve havalimanı yoğunluk durumları göz önünde bulundurularak uçuşunuz dan en erken 4 saat önceki servise binmeniz tavsiye edilir. Çağrı merkezi ve rezervasyon yetkilimizle birlikte bu kurala uyarak kaydınızın açıldığını kontrol ediniz.
 • Araç Datça Dalaman arası yolda 10 dk. lık bir mola vermektedir. Bu süreyi aşmamaya kendiniz ve diğer yolcular için dikkat ediniz.
 • Yolculuğunuz ile ilgili Araç içi bilgilendirme kartlarını kontrol ediniz.

Dalaman’dan Datça’ya ya da Datça’dan Dalaman’a olan transfer hizmetlerimizin kalitesi olması için çalışıyoruz. Bu amaçla müşterilerimizin yapacakları 2 saatlik yolculuğun rahat bir şekilde geçebilmesi için konforlu transfer araçlarımızı kullanıyoruz. Ayrı Mavi transfer farkını hissederek güvenli bir şekilde istedikleri adreslere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Mavi Transfer firmasını tercih ederek Datça’ya ulaşan kişiler adreslerine araçlarımızla ulaştırılmaları sonrasında toplantı ya da diğer işlerini bitirip Datça’yı gezme şansı bulabiliyorlar. Bu sayede Datça’da Eski Datça, Knidos Antik kenti, Palamutbükü ve Datça koylarını gezebiliyorlar. Gezileri, işleri ya da tatilleri bittiğinde de geri dönüş için transfer hizmetlerimizden yararlanabiliyorlar.