Konum,48770,Dalaman
info@mavitransfer.com

Sorularınız

Ofisiniz Nerede ?

Mavi Transfer Merez Ofisi Dalaman Havalimanı Yolu Üzerinde Havalimanından çıktıktan sonra 6 Km ileride solda kalmaktadır.Açık adresimiz ; Dalaman Merkez Ege Mahallesi Alp Sokak No:5, 48770 'dir.

Araç kiralama hizmetiniz var mı ?

Firmamız 2018 yaz dönemi itibari ile araç kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Araç kiralama hizmeti ile ilgili detaylı bilgilendirme ve fiyat teklifini çağrı merkezimizden alabilirsiniz. 

Dalaman Havalimanı harici hangi havalimanlarında çalışıyorsunuz? ?

Mavi Transfer'in en yoğun çalıştığı havalimanı Dalaman başta olmak üzere; Bodrum Havalimanı ve Antalya Havalimanı merkezli transfer hizmetleri sunmaktadır. Çok Yakında İzmir ve Alanya Havalimanlarında transfer hizmeti verme planı bulunmaktadır.

Transferimizde araca bebek koltuğu koyabilirmisiniz ?

Transferleriniz için çocuğunuzun yaşına uygun bebek koltuğu sağlamaktayız. Eğer siz gelmeden önce aracımıza koymuş olduğumuz bebek koltuğu yada puset çocuğunuza uygun değilse araca bindikten sonra ofisimizden çocuğunuza uygun olan yeni bebek koltuğu temin edilebilir.

Web stenizde bulunan fiyatlar kişi başı fiyatlarmıdır?

Transfer sayfalarımızda bulunan tüm fiyatlar seçmiş olduğunuz aracın toplam fiyatıdır. Araçlar size özel olarak gönderilir ve sadece rezervasyonda bildirmiş olduğunuz kişi sayısı kadar misafire hizmet vermektedir.

Transferimizi rezerve etmek için neler gerekli?

Havaalanı transferi rezervasyonu için isim soyad, geliş tarihi, telefon numaranız, uçuş kodunuz, uçak iniş saatiniz ve kişi sayınızı bildirmeniz yeterlidir. 

Transfer rezervasyonu yaptırmak istiyorum fakat ödemeyi nasıl yapabilirim?

Havaalanı ulaşım hizmeti rezervasyonlarınız için ön ödeme talep edilmemektedir. Transfer ödemelerinizi transferiniz esnasında araçta nakit olarak, kredi kartıyla yada mail order yoluyla yapabilirsiniz. Önden ödemek isteyen misafirlerimiz banka hesap numaralarımıza havale yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aracta evcil hayvan taşıyabilir miyiz?

Araçlarımızda evcil hayvanınız kafeste olmak ve herhangi bir olumsuzluk durumunda doğabilecek zararı karşılama koşulları ile evcil hayvan taşımanıza izin verilmektedir.