Dalaman Havalimanı Dalyan Transfer Fiyatları

Dalaman Havalimanından Dalyan'da bulunan otellere ulaşım hizmeti vermekteyiz. Dalaman ile Dalyan arası gidiş yada dönüş transferleriniz için 7/24 bir telefon kadar yakınız.
Sedan Araç
0
Max 2 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
0
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
volkswagen Caravella
Minibüs
0
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
0
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Dalyan Transfer Hizmeti Hakkında

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bulunan Dalyan beldesi Dalaman havalimanına olan yakınlığı ile ulaşım bakımından en kolay tatil yerlerinden biridir. Dalaman havalimanı ile Dalyan arası yaklaşık 30 km seyahat süresi 30 dakikadır. Ekonomik Dalyan ulaşım seçenekleri arasında en gözde olanı özel transfer hizmetidir. Dalaman Dalyan ulaşım seçenekleri çok kısıtlı olmasından kaynaklı özel transfer firması en mantıklı ve hızlı seçimdir. Dalyan ulaşım için kişi sayınıza ya konforunuza en uygun aracımızdan faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımıza kdv dahildir. Otopark ve diğer giderler vermiş olduğumuz fiyata yansıtılmamaktadır. Havalimanında bulunan karşılama bankomuzda şöförümüz sizi karşılar ve gideceğiniz adrese kadar sizi rahat ve konforlu bir şekilde ulaştırır.

Yetki belgeli araçlarımız ve A grubu seyahat acentesi olan firmamızdan hemen Dalyan ulaşım talebinde bulunarak kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Fiyatlarımız sezon yoğunluğuna yada bazı tarihlere göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sebepten en uygun fiyatlara Dalyan transferi gerçekleştirmek için erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.