Dalaman havalimanı ile Datça ilçesi arası yaklaşık 170 km  2 saat 30 dakika süren yolculuk için hazırlanmış olan tarifeli yada tarifesiz ulaşım seçenekleri mevcuttur. Datça ulaşım için bir çok farklı alternatif bulunmaktadır. En uygun Datça transfer seçeneklerine sayfamız üzerinden göz atmanızı tavsiye ederiz.

Datça Shuttle Transfer

Dalaman havalimanı ile Datça merkezinde bulunan ofisimize kadar planlanmış olan sürekli seferlerimiz ile diğer ulaşım seçeneklerine göre çok daha uygun fiyatlı, hızlı ve konforlu ulaşım imkanından faydalanabilirsiniz.

Datça Shuttle hizmetlerimizden olan Dalaman Datça arası karşılıklı seferlerimiz ile uçak saatinize göre size en uygun olan servisimiz için kayıt oluşturabilirsiniz. Dalaman havalimanında karşılama personelimiz sizi karşılayıp aracınızı göstersin yerinize geçin ve keyifli yolculuğun tadını çıkarın yada aynı şekilde Datça Dalaman transfer hizmetimizden yararlanın. Havalimanından Datça merkezinde bulunan ofisimize kadar süren keyifli yolculuk yaklaşık 2 saat 25 dakika sürmekte ve yolda 10 dakikalık kısa bir ihtiyaç molası verilmektedir. Datça Dalaman minibüs ile olan transferiniz 7 ve 16 kişilik araçlar ile sağlanmaktadır.

Shuttle Transfer Fiyatları
Datca shuttle
dalaman transfer

Datça Özel Transfer

Bu ulaşım yöntemimiz de kişi sayınıza ve konforunuza en uygun aracı  seçersiniz ve  Dalaman havalimanından alınarak Datça’da gideceğiniz adrese kadar bırakılırsınız. Bu ulaşım seçeneğinde araç sadece size tahsis edilmektedir. Özel transfer fiyatlarımız ve araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

Özel Transfer Fiyatları

Dalaman Datça Transfer shuttle servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yaz kış tüm iç hat uçuşları için kesintisiz shuttle hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetimizde önceliğimiz güvenlik ve müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymaktayız. Datça Shuttle Transfer hizmetimiz 12 ay iç hat uçuşları esas alınarak hazırlanmıştır.

Acelemiz Yok

Kaydınızın yapılmış olduğu saatler uçak saatleri baz alınarak hazırlanmış olduğu için Datça Dalaman arası yolculuk sırasında saatte 95 km hız sınırını aşmıyoruz.

Belgeli Taşıma Firması

Datça Transfer hizmeti için kullandığımız tüm araçlarımız firmamıza ait D2 yetki belgesi ile belgelendirilmektedir

Ofislerimiz

Dalaman ve Datça lokasyonlu ofislerimiz sayesinde transferleriniz güvende. Her iki noktada hizmet verdiğimiz için beklenmedik sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Tam Saatinde Servis

Servis saatlerimiz sabittir ve araçlarımız tam saatinde hareket eder. Uçağınızda rötar olmadığı sürece herhangi bir gecikme olmaz.

Bilet İşlemleri

Online yazılımımız sayesinde biletiniz anında gönderilir. Oluşabilecek hataları ortadan kaldırmak adına sizin kontrolünüz talep edilir.

Kesintisiz Hizmet

Firmamız vermiş olduğu tur ve transfer hizmetlerini 12 ay kesintisiz olarak vermektedir.

Dalaman Ofis : 02522750204

Datça Ofis : 02522750075

Datça Transfer Kış Dönemi Duyurusu

Datça Shuttle Transfer hizmetimiz ara vermeden kış döneminde de devam edecektir. Kış döneminde özellikle 21:00 ile 07:00 arası hizmet verilen uçaklara talebin azalmasından dolayı bu uçaklara yapılan transfer fiyatlarında gündüze oranla fiyat farklılıkları olabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Datça Transfer

  Datça’ya diğer yerleşim yerlerinden gelmek için havalimanını kullanan insanlar için ulaşım biraz zordur. Tatil için beldeyi seçen turistler için transfer hizmeti, son derece avantajlı bir hizmettir. Bunun nedeni; Datça ulaşım imkanlarının kısıtlı ve yolculuğun uzun, yol şartlarının ise kötü olmasından kaynaklıdır. Yazlığı Datça’da olan yada tatilini geçirmek için beldeye ulaşmak isteyenlere başta Dalaman havalimanı olmak üzere Bodrum havalimanı yoğun şekilde hizmet vermektedir. Datça konumu itibariyle havaalanlarına olan mesafesinden dolayı ulaşım konusunda sıkıntı yaşanan bir beldedir. Dalaman Havalimanı Datça arası yaklaşık 170 kilometre ve yolculuk süresi ortalama 2,5 saattir. Böyle uzun bir mesafe havalimanı taksileri ile maliyetlidir.

Ulaşım Seçenekleri;

Bölgeye gelmek isteyen insanlar ilk alternatif olarak Dalaman havalimanı Datça Havaş servisleri gibi hizmetleri aramaktadırlar. Maalesef bölgeye Dalaman yada Bodrum havalimanlarından Havaş yada Mutaş servisleri toplu ulaşım hizmeti bulunmamaktadır. Mavi Transfer bölgede vip ve shuttle transfer olarak Dalaman Datça transfer hizmeti sunmaktadır. 

  Dalaman Datça Shuttle Transfer

Dalaman Datça arası gidiş yada dönüş ulaşım hizmetini uygun fiyatlı çözmek isteyen kişiler için hazırlanmış hizmettir. Datça Shuttle servis hizmeti sayesinde Dalaman Datça otobüs seferleri belirli saatlerde karşılıklı olarak hizmet vermektedir. İstanbul, Ankara ve diğer uzak illerden gelen misafirler için genelde Dalaman havalimanı kullanılmaktadır. Havayolunun kullanılması beldeye giden gelen insan sayısının çok olmasından ve ulaşım imkanlarının kısıtlı ve pahalı olmasından dolayı Datça Shuttle transfer ihtiyacı Datça için gereklilik olmuştur.

Shuttle Servis hizmeti sayesinde Datça’ya ulaşım ihtiyacı olan yolcular 170 km ve saat olarak 2,5 saat süren yolculuğu güvenli hızlı ve konforlu şekilde sağlayabilirler. Aynı zamanda Bu hızlı güvenli ve konforlu yolculuk, Datça transfer sayesinde diğer ulaşım seçeneklerine kıyasla çok daha ekonomik fiyatlardadır.

Sorunsuz Hizmet anlayışını ilke edinen Mavi Transfer uzun yıllardır özel transfer hizmetinde edindiği deneyimlerini, Datça shuttle transfer hizmeti ile sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı vip Transfer ;

  Konforlu ve özel yapılı araçlarımız ile Datça ulaşımınızı sağlamak için; çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizin için tahsis edilmiş araç ve şoförü havalimanında sizi karşılar. Gideceğiniz adrese kadar rahatınız, konforunuz ve güvenliğinizi göz önünde bulundurarak transferinizi gerçekleştirir.

Datça vip transfer ile kişi sayınıza, valiz durumunuza göre en uygun aracımızı size tahsis ediyoruz. Rahat içinde seyahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Filomuzda kişi sayınıza göre hizmet verebilecek 2-6-13-16-27 kişilik araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Dalaman Havalimanın’dan Ekonomik Transfer;

Diyelim ki erken rezervasyon yapmadınız böyle bir durumda bile çözüm üretebilecek bir yapıya sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu güveni Dalaman ve Datça ofislerimizde ve her iki bölgede bulunan araçlarımıza güvenerek vermekteyiz.

Datça, Dalaman ofisleri şoför ve araç filomuz ve havalimanı karşılama personelimiz ile size en hızlı Datça transfer hizmetini sağlayabileceğimizden şüpheniz olmasın.

Datça için transfer hizmetimizden bir kez faydalanın rahatlığı ve hizmet garantisini hissettikten sonra ikinci bir alternatif aramayacağınızın garantisini veriyoruz.

Ucuz transfer arıyorsanız sorunsuz hizmetimiz ve belgeli araçlarımız ile shuttle transfer hizmetimizi deneyebilirsiniz. Transfer tarihinizden önce Datça yada Dalaman hareketli size uygun olan servis için kaydınızı yaptırın Dalaman Datça arası olan bu uzun yolculuk sorun olmaktan çıksın.

 

Dalaman Havalimanı Datça Arası Özel Transfer Fiyatları

Vip Araç Transfer

Dalaman Datça servislerimizi tamamen kendi öz mal araçlarımız ve yetki belgelerimiz sayesinde tam sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.
Hizmet aldığınız firmanın yetki belgeleri olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Sitesinde yetki belgesi olmayan yada farklı firma belgeleri olanlardan kaçının.
Ulaşım hizmetleri için aklınıza takılan her türlü soruyu canlı destekten bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Dalaman Merkez Ofis

ADRES : Merkez Mah. Damla Sok. No:2/A Dalaman – MUĞLA

TEL       : 0252 275 0204

MOBİL : 0542 801 4800

mavi transfer logo

Datça İrtibat Ofisi

ADRES : İskele Mah. Atatürk Cad. 86. sok. No:26 Datça- MUĞLA

TEL       : 0252 275 0075

MOBİL : 0542 801 4800

Datça Transfer