Datça Transfer hizmetimiz 12 ay iç hat uçuşları esas alınarak hazırlanmıştır.

Firmamız Mavi Transfer Dalaman Datça Transfer ihtiyaçlarınızda shuttle servisleri ile hizmetinizdedir.

Datça Transfer Fiyatı
Kişi Başı70 TL
Tek Yön
Rezervasyon

Dalaman Ofis : 02522750204

Datça Ofis : 02522750075

Ofislerimiz

Dalaman ve Datça lokasyonlu ofislerimiz sayesinde transferleriniz güvende. Araç filomuz her iki konumda konuşlandığı için beklenmedik sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Acelemiz Yok

Kaydınızın yapılmış olduğu saatler uçak saatleri baz alınarak hazırlanmış olduğu için Datça Dalaman arası yolculuk sırasında saatte 95 km hız sınırını aşmıyoruz.

Tam Saatinde Servis

Servis saatlerimiz sabittir ve araçlarımız tam saatinde hareket eder. Uçağınızda rötar olmadığı sürece herhangi bir gecikme olmaz.

Belgeli Taşıma Firması

Datça Transfer hizmeti için kullandığımız tüm araçlarımız firmamıza ait D2 yetki belgesi ile belgelendirilmektedir

Datça Transfer Kış Dönemi Duyurusu

Datça Shuttle Transfer hizmetimiz ara vermeden kış döneminde de devam edecektir. Kış döneminde özellikle 21:00 ile 07:00 arası hizmet verilen uçaklara talebin azalmasından dolayı bu uçaklara yapılan transfer fiyatlarında gündüze oranla fiyat farklılıkları olabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Datça Transfer

Datça; Muğla’da Türkiye’de turizm denilince ilk akla gelen il olan Muğla ve ilçeleri arasında en çok merak edilen Datça, doğal güzellikleri, kendine has dokusu ve havası ile insana huzur veren bir yerdir. Hayatını Datça’da sürdürmek isteyen yada hayalini kuran sayısız insan vardır. Bu hayali gerçekleştiren yada yaz döneminde tatilini Datça’da geçirmek isteyen çok fazla sayıda kişi olduğu bir gerçektir. Datça Nüfusu bu sebeple yaz aylarında en az 40 bin kişi artmaktadır.

Datça Transfer; Datça’ya diğer yerleşim yerlerinden ve buraya gelmek için havalimanını kullanan insanlar için ulaşım biraz zordur. Tatil için beldeyi seçen turistler için transfer hizmeti, son derece avantajlı bir hizmettir. Bunun nedeni Datça ulaşım imkanlarının kısıtlı ve yolculuğun uzun, yol şartlarının ise kötü olmasından kaynaklıdır.  Yurdun her yerinden yazlığı yada tatilini geçirmek için gelen insanlara başta Dalaman havalimanı olmak üzere Bodrum havalimanı yoğun şekilde hizmet vermektedir. Datça konumu itibariyle havaalanlarına olan mesafesinden dolayı ulaşım konusunda sıkıntı yaşanan bir beldedir. Dalaman Havalimanı Datça arası yaklaşık 170 kilometre ve yolculuk süresi ortalama 2,5 saattir. Böyle uzun bir mesafe Datça taksi ulaşımı için çok maliyetlidir. Bölgeye gelmek isteyen insanlar 2, alternatif olarak Dalaman havalimanı Datça Havaş servisleri gibi hizmetleri aramaktadırlar. Maalesef bölgeye Dalaman yada Bodrum havalimanlarından Havaş yada Mutaş servisleri toplu ulaşım hizmeti bulunmamaktadır. Firmamız Mavi Transfer Dalaman Datça transfer hizmetini belgeli özel araçlar ile hizmetinize sunmaktadır. Münferit yada 2 kişilik gruplar halinde Dalaman Datça yada Datça Dalaman arası ulaşım hizmetini uygun fiyatlı çözmek isteyen kişiler için Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. Datça Shuttle servis hizmeti sayesinde Dalaman Datça otobüs seferleri belirli saatlerde karşılıklı olarak hizmet vermektedir.

 Datça transfer hizmeti sayesinde datçaya ulaşım ihtiyacı olan yolcular 165 km ve saat olarak 2,5 saat süren yolculuğu güvenli hızlı ve konforlu şekilde sağlayabilirler. Aynı zamanda Bu hızlı güvenli ve konforlu yolculuk, Datça transfer sayesinde diğer ulaşım seçeneklerine kıyasla çok daha ekonomik fiyatlardadır

Dalaman Havalimanı ve Datça arası gidiş ve dönüş transfer ihtiyaçlarınızda Datça mavi transfer olarak yolcularımıza belgeli araçlarımız , deneyimli sürücülerimiz ve kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimiz ile 12 ay hizmet vermekteyiz.

Dalaman Datça ulaşım için firmamızın hazırlamış olduğu özel transfer hizmeti yada Datça shuttle transfer hizmetinden size en uygun olanı seçerek güvenilir ve konforlu bir şekilde gidiş ve dönüş yolculuk yapabilirsiniz.

Mavi Transfer Datça güler yüzlü ve nazik personeli yeni ve belgeli araçları ile sorunsuz hizmet ve verdiği hizmetin önem bilincindedir. Bu sayede açıldığı günden bu yana tercih edilen Datça transfer firması olmayı başarmıştır.

Dalaman Havalimanı datça vip Transfer , Konforlu ve özel yapılı araçlarımız ile Datça ulaşımınızı sağlamak için; çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırmanız durumunda sizin için tahsis edilmiş araç ve şoförü havalimanında sizi karşılar ve gideceğiniz adrese kadar rahatınız ve konforunuz ve güvenliğinizi göz önünde bulundurarak transferinizi gerçekleştirecektir.

Datça özel transfer ile kişi sayınıza, valiz durumunuza göre en uygun aracımızı size tahsis ederek rahat içinde seyahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Filomuzda kişi sayınıza göre hizmet verebilecek 2-6-13-16-27 kişilik araç seçeneklerimiz mevcuttur.

Dalaman Datça Shuttle Transfer; Datça her geçen gün güzelliği ve eşsiz koyları ile bir çok kişinin ilgisini çekmektedir. İstanbul Ankara ve diğer uzak illerden gelen misafirler için genelde Dalaman havalimanı kullanılmaktadır. Havayolunun kullanılması beldeye giden gelen insan sayısının çok olmasından ve ulaşım imkanlarının kısıtlı ve pahalı olmasından dolayı Datça Shuttle transfer ihtiyacı Datça için gereklilik olmuştur.

Datça Shuttle Transfer için kaydınızı alıyoruz size biletinizi online olarak gönderiyoruz. Transfer tarihinizden bir gün önce yada transferinizden 3 saat önce şöför ve araç detayları size sms yolu ile bildirilmektedir. Dalaman havalimanı Datça transfer için sizi havalimanında karşılama personelimiz Mavi Transfer Datça Shuttle tabelası ile karşılayarak aracınızı bulmanıza yardımcı olacaktır. Aracımız rezervasyonlu olan tüm misafirlerini aldıktan sonra size bildirilen ve planlanan saatte hareket etmektedir. Rotar vs durumlarında diğer yolcuları mağdur etmemek adına 15 dk’lık bir ek bekleme süresi uygulanabilir bunun dışında rötarlı uçak yolcuları için ek sefer düzenlenmektedir.

Datça Shuttle hizmetimizi online destekli verdiğimiz için tüm çağrı merkezi çalışanlarımıza 7/24 ulaşabilir transfer detayları hakkında bilgi alabilir ve kayıt verebilirsiniz.

Alınan rezervasyonlar sisteme girildiği için tüm çalışanlarımızdan mesai saatleri yada dışı fark etmeksizin transferiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Shuttle Transfer sistemimize size gelen sms ile bağlanabilirsiniz. Bu sayede sizde girilen kayıtların doğruluğunu kontrol edebilir herhangi bir yanlışlık durumunda bizleri uyarabilirsiniz. Datça Transfer sistemimiz kusursuz hizmet vermek için en büyük yardımcımızdır.

Sorunsuz Hizmet anlayışını ilke edinen Mavi Transfer uzun yıllardır özel transfer hizmetinde edindiği deneyimlerini, Datça shuttle transfer hizmeti ile sunmaktadır.

Dalaman Havalimanı Datça  Ekonomik Transfer  diyelim ki erken rezervasyon yapmadınız böyle bir durumda bile çözüm üretebilecek bir yapıya sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu güveni Dalaman ve Datça ofislerimizde ve her iki bölgede bulunan araçlarımıza güvenerek vermekteyiz.

Datça, Dalaman ofisleri şoför ve araç filomuz ve havalimanı karşılama personelimiz ile size en hızlı Datça transfer hizmetini sağlayabileceğimizden şüpheniz olmasın.

Datça transfer hizmetimizden bir kez faydalanın rahatlığı ve hizmet garantisini hissettikten sonra ikinci bir alternatif aramayacağınızın garantisini veriyoruz.

Ödemenizi araçta şoföre nakit kredi kartı yada şirket hesaplarımıza eft ile yapabilirsiniz. Datça shuttle transfer seçeneği ile diğer seçeneklere göre çok daha ekonomik fiyatlara seyahat etmenin keyfini çıkarın.  Araçta nakit ödeme imkanı sayesinde rezervasyonlarınızı ön ödemesiz olarak dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Datça seyahatiniz için uçak biletinizi alır almaz bizleri arayarak Datça transfer içinde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Firmamız Datça transfer hizmetini oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır.

Datça Ucuz Transfer arıyorsanız sorunsuz hizmetimiz ve belgeli araçlarımız ile Datça shuttle transfer hizmetimizi deneyebilirsiniz. Transfer tarihinizden önce Datça yada Dalaman hareketli size uygun olan servis için kaydınızı yaptırın Dalaman Datça arası olan bu uzun yolculuk sorun olmaktan çıksın.

Datça Transfer Fiyatları

Dalaman Datça arası ulaşım için firmamız bünyesinde bulunan Datça Paylaşımlı Transfer ve Datça özel transfer gibi farklı seçenekleri ve fiyat bilgileri için Datça özel transfer ve Datça shuttle transfer sayfalarımızı inceleyerek sizin için en uygun transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Dalaman Havalimanı Datça Arası Özel Transfer Fiyatları

Vip Araç Transfer

Dalaman Datça servislerimizi tamamen kendi öz mal araçlarımız ve yetki belgelerimiz sayesinde tam sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.
Hizmet aldığınız firmanın yetki belgeleri olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Sitesinde yetki belgesi olmayan yada farklı firma belgeleri olanlardan kaçının.
Datça ulaşım hizmetleri için aklınıza takılan her türlü soruyu canlı destekten bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Dalaman Merkez Ofis

ADRES : Merkez Mah. Damla Sok. No:2/A Dalaman – MUĞLA

TEL       : 0252 275 0204

MOBİL : 0542 801 4800

mavi transfer logo

Datça İrtibat Ofisi

ADRES : İskele Mah. Atatürk Cad. 86. sok. No:26 Datça- MUĞLA

TEL       : 0252 275 0075

MOBİL : 0542 801 4800

Datça Transfer

datca transfer kampanya