Datça Shuttle
Dalaman Datça60 TL
Kişi Başı
Rezervasyon

Datça Merhaba Kampanyası

Mavi Transfer Datça'ya Merhaba Kampanyamız 1 Ağustos'tan İtibaren Datça sevdalılarına hayırlı olsun. Datça ve Dalaman ofisimiz ve deneyimli personelimizle artık 12 ay hizmetinizdeyiz. YENİ KAMPANYALARIMIZ İÇİN TAKİPTE KALIN 🙂

Datça Paylaşımlı Transfer Fiyatları

Dalaman Datça arası paylaşımlı transfer hizmetimizden faydalanmak için hemen rezervasyon yapın sezon yoğunluğundan ve fiyat artışlarından etkilenmeyin. Yetki belgeli araçlarımız ve Datça Dalaman ofislerimiz ile tüm yıl hizmetinizdeyiz.

Dalaman Havalimanı Datça Arası Özel Transfer Fiyatları

Vip Araç Transfer

Datça Transfer Hizmeti Hakkında

Muğla2nın Datça ilçesi yerli turistlerin en çok görmek istediği yerler arasındadır. Hayatını Datça’da sürdürmek isteyen yada hayalini kuran sayısız insan vardır. Bu hayali gerçekleştiren yada yaz döneminde tatilini Datça’da geçirmek isteyen çok fazla sayıda kişi olduğu bir gerçektir. Datça Nüfusu bu sebeple yaz aylarında en az 40 bin kişi artmaktadır. Yurdun heryerinden yazlığı yada tatilini geçirmek için gelen insanlara başta Dalaman havalimanı olmak üzere Bodrum havalimanı yoğun şekilde hizmet vermektedir. Datça konumu itibariyle havaalanlarına olan mesafesinden dolayı ulaşım konusunda sıkıntı yaşanan bir beldedir. Dalaman Havalimanı Datça arası yaklaşık 170 kilometre ve yolculuk süresi ortalama iki saat onbeş dakikadır. Böyle uzun bir mesafe Datça taksi ulaşımı için çok maliyetlidir. Bölgeye gelmek isteyen insanlar 2, alternatif olarak Dalaman havalimanı Datça Havaş servisleri gibi hizmetleri aramaktadırlar. Maalesef bölgeye Dalaman yada Bodrum havalimanlarından Havaş yada Mutaş servisleri toplu ulaşım hizmeti bulunmamaktadır. Firmamız Mavi Transfer Dalaman Datça transfer hizmetini belgeli özel araçlar ile hizmetinize sunmaktadır. Münferit yada 2 kişilik gruplar halinde Dalaman Datça yada Datça Dalaman arası ulaşım hizmetini uygun fiyatlı çözmek isteyen kişiler için Dalaman Datça Paylaşımlı Transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. Datça Shuttle servis hizmeti sayesinde Dalaman Datça otobüs seferleri belirli saatlerde karşılıklı olarak hizmet vermektedir.

Dalaman Datça servislerimizi tamamen kendi öz mal araçlarımız ve yetki belgelerimiz sayesinde tam sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz.
Hizmet aldığınız firmanın yetki belgeleri olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Sitesinde yetki belgesi olmayan yada farklı firma belgeleri olanlardan kaçının.
Datça ulaşım hizmetleri için aklınıza takılan her türlü soruyu canlı destekten bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Dalaman Merkez Ofis

ADRES : Merkez Mah. Damla Sok. No:2/A Dalaman – MUĞLA

TEL       : 0252 275 0204

MOBİL : 0542 801 4800

mavi transfer logo

Datça İrtibat Ofisi

ADRES : İskele Mah. Atatürk Cad. 86. sok. No:26 Datça- MUĞLA

TEL       : 0252 275 0075

MOBİL : 0542 801 4800