Dalaman Havalimanı Ölüdeniz transfer; Tatil tercihlerini Ölüdeniz otelleri için planlamış olan tatilciler için hazırlanmış olan uygun fiyatlı ulaşım seçeneğidir.

Dalaman Havalimanı ile Fethiye Ölüdeniz arası 61 km yaklaşık yolculuk süresi  normal şartlarda 1 saat 15 dakikadır.

Ölüdeniz doğal güzellikleri farklı aktiviteleri ile her geçen yıl yerli, İngiliz, Rus ve Çinli turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Özellikle Ölüdeniz ‘in sahili kum burnu ve çeşitli aktiviteler ile çok tatili cazip kılmaktadır. Dalaman’dan Fethiye Ölü Deniz’e ulaşmak için farklı alternatifler bulunmaktadır. Fakat taksi ve transfer firmaları haricindeki seçenekler zaman, konfor ve ulaşım fiyatı bakımından sıkıntılıdır. Farklı şehirlerden yada ülkelerden Ölüdeniz’e gelmenin en basit yolu Dalaman Havalimanıdır. Hava yolu ile gelen yolcuların Ölüdeniz ulaşımı için en akıllıca yol firmamızın transfer hizmetinden faydalanmaktır.

Firmamız Dalaman Ölüdeniz arası vip transfer hizmeti sunmaktadır. Dalaman’dan Ölüdeniz’e kadar olan yolculuğu konforlu, zaman kaybetmeden ve konforlu bir biçimde direk otele kadar ulaşabilmenin tek yolu firmamızdan transfer hizmeti almaktır.

Dalaman Havalimanı Ölüdeniz Transfer Fiyatları

Ölüdeniz tatiliniz için Dalaman havalimanı ulaşım ihtiyaçlarınızda farklı araç seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Dalaman Ölüdeniz transfer ile konforlu ve hesaplı ulaşım.
Sedan Araç
0
Max 2 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
1900
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
volkswagen Caravella
Minibüs
2750
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
3000
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Ölüdeniz Ulaşım Hakkında;

Ölüdeniz tatili için transfer hizmeti kullanmak lüx değil ihtiyaçtır. Ölüdeniz için Dalaman Havaş servisleri yada aktarma gibi seçenekler mevcuttur. Havalimanı aktarmalı olan ulaşımlar her ne kadar uygun gibi düşünülse bile gerçek öyle değildir. Ölüdenize havaş otobüsleri ile ulaşmak için öncelikle Dalaman Fethiye havaş servisi ile Fethiye otogara buradan dolmuşlar ile Ölüdeniz’e son olarak Ölüdeniz taksi ile otelinize ulaşabilirsiniz. Bu yöntem size bir miktar fiyat olarak uygun gelebilir. Yaz aylarında Fethiye’nin sıcak ve bunaltıcı havasında bu şekilde bir ulaşım size eziyet olabilir. Firmamız bünyesinde çalışan transfer araçlarımız kişi sayınıza ve konforunuza göre farklı segmentlerde bulunmaktadır. Kişi sayınız ve rahatınız için özel olan tasarlanmış araçlarımız bulunmaktadır. Bunun dışında Ölüdeniz ‘den her nereye ulaşım istiyorsanız bizi arayarak fiyat almanızı öneririz. Ölüdeniz ‘den Kaşa yada Marmaris’e gibi farklı nokta transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 arayabilirsiniz. Araç filomuz ve çalışma sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mavitransfer.com.tr/hakkimizda/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Otelleri.

Liberty Hotel

Liberty Hotels Lykia

Ölüdeniz'in en çok tercih edilen otelleri arasında bulunan tesise ulaşım ve detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Görülebilecek Yakın Yerler