Dalaman Sarsala koyu transfer son yıllarda çok talep gören  bir hizmettir. Gerek Havalimanı gerekse diğer bölgeler için denizden hızlı çıkarak kara yolu ile şehir bağlantısı sebebiyle mantıklı bir yerdir Sarsala koyu. Sarsala transfer hizmetimizden faydalanırken bu keyifli yolculuğun tadını çıkarın çünkü en güzel transfer güzergahlarından biri olduğunu bilmenizi isteriz.

Sarsala Koyu Transfer

Yakın koylarda teknesi bulunan insanlar Göcek’ten dolaşmaktansa yakın bir biçimde Sarsala ya ulaşarak buradan kara yolu ile gidecekleri yere rahatlıkla gidip gelmektedirler. Özellikle havalimanına gidecek yada havalimanından teknesine gidecek kişiler kolaylığı nedeni ile Sarsala koyunu oldukça sık kullanmaktadırlar. Firmamız Dalaman Havalimanı Sarsala arası vip transfer hizmeti vermektedir. İster Dalaman Sarsala isterseniz de dönüş transfer ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz firmamız 7/24 kesintisiz hizmeti sayesinde zaman sıkıntısı olmaksızın istediğiniz saatte transfer hizmeti vermektedir.

Sarsala Koyu Transfer Fiyatları

Datca arac kiralama

Sedan

0TL

3-Kişi

Minivan

Minivan

0TL

6 Kişi

minibus

Minibüs

0TL

13-Kişi

Dalaman Havalimanı Sarsala arası 15 km yaklaşık seyahat süresi 25 dk sürmektedir.

Mavi yolculuğa çıkanların uğrak noktası ve en bilindik koylardan olan Sarsala için merak ettiğiniz yada daha fazla bilgi edinmek istediğiniz noktalar var ise [email protected] a yazabilirsiniz.

Sarsala Koyu

Dalaman’ın en bilindik koyları arasında bulunan Sarsala Koyu Göcek adalarına bakan ve kara yolu ile ulaşılabilen nadir koylardan bir tanesidir. Tarihte liman olarak ta kullanılan koyda tarihi  gümrük binası da bulunmaktadır. Koy üzerinde Dalaman belediyesine ait bir tesis ve kısa süreli tekne bağlanabilecek iskele bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında günübirlik tatilciler yoğun şekilde koydan faydalanmaktadır. Küçük balıkçı teknelerinin sıklıkla girip çıktığı koy deyim yerindeyse tüm adaların şehre bağlandığı kapı görevi görmektedir.

sarsala koyu

Goca Göl

Dalaman Sarsala Yolu

Sarsala Koyu Nerededir?

Mavi yolculuğa çıkanların yada günübirlik ziyaretçilerin sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ve görenlerin adından sıkça bahsetmesi sebebiyle; Sarsala koyu merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. Merak edenler için bilinmelidir ki; Sarsala Koyu Muğla’nın Dalaman ilçesi sınırları içerisinde bulunan Kapukargın köyü sınırları içerisindedir.

Nasıl Gidilir?

Araçları ile gelecek olanlar için Dalaman havalimanına gelmeden 2 km kadar önce sarsala tabelasından girilerek ulaşılmaktadır. Kapu-Kargın Köyü geçilerek virajlı ve bol manzaralı bir yoldan ulaşılmaktadır. Yol üzerinde irili ufaklı göller vardır. Fotograf makinanızı hazırlamanızı tavsiye ederiz çünkü muhteşem görüntüler alabilirsiniz.

Yaz aylarında Dalaman merkezden hareket eden dolmuşlar ile de ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Diğer Transfer Noktalarımız

Dalaman Havalimanı ile gideceğiniz nokta arası vip transfer ve diğer ulaşım seçenekleri;