Dalaman Kaş Transfer Hizmeti

Dalaman Kaş Transfer; Hava alanı Kaş arası ulaşım hizmetleri uzun yıllardır yerli turistler için araştırma konusu olmuştur. İki nokta arası mesafeden dolayı özel transfer ulaşım ücretleri bir hayli yüksektir. Fazla para ödemeyerek Kaş’a ulaşmak isteyen kişiler Kaş shuttle hizmetine www.mavitransfer.com.tr/kas-paylasimli-transfer/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Firmamız Kaş transfer  hizmetini size özel araçlarla msağlamaktadır.  Kaş özel transfer hizmetimizden yararlanmak isteyen kişiler farklı segmentteki araçlarımıza göz atarak kendileri için en uygun aracı seçebilirler. Dalaman Kaş arası 2 saat 20 dakika gibi uzun bir yolculuk süresinin olduğunu bilmekte fayda vardır. Bu uzun ve yorucu yolculuğu bizimle yaparak konforlu ve rahat araçlarımızdan faydalanmaya ne dersiniz.

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer Fiyatları

Antalya Kaş ilçesi paylaşımlı ve özel transfer seçenekleri ile Dalaman havalimanı Kaş ulaşım artık çok daha basit ve konforlu. Kaş transfer fiyatlarımıza göz atın ve en uygun fiyatlı Kaş ulaşım imkanından faydalanın.
Sedan Araç
0
Max 2 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kapasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
0
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
volkswagen Caravella
Minibüs
0
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
0
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Antalya Kaş

Antalya’ya bağlı olan Kaş ilçesi Antalya ilimizin batısında yer almaktadır. Kaş özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Gece hayatı birbirinden güzel plajları ve kendine özgü sokakları ile merak uyandıran Kaş ilçesi farklı aktiviteleri ile misafirlerini beklemektedir.

Kaş Turizmi

Kaş son yıllarda yaz aylarında yerli turistlerin en çok merak ettikleri  beldeler arasındadır. Beldeye tatil için gelen tatilcilerin büyük bir kısmı gençlerden oluşmaktadır. Yabancı turistlerin yazlık almak villa kiralamak yada tekne turları için yoğun şekilde ziyaret edilen belde kış aylarında ise aynı canlılığını korumaktadır. Yaz aylarındaki bu canlılık son bir kaç yıldır Hint ve Çin uyruklu turistler ile  canlılığını kış aylarında da korumaktadır.

Dalaman Havalimanı Kaş Ulaşım Seçenekleri

Antalya ile Fethiye arasında sahil şeridinde olan Kaş ilçesi konumu itibariyle ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bir yerdir. Hava yolu ile Kaş’a ulaşmak isteyenler için Antalya ve Dalaman Havalimanlarını kullanılabilir. Her ne kadar Antalya ili sınırları içerisinde olsa da Kaş’a en yakın ve hızlı ulaşım sağlanan havalimanı Dalaman Havalimanıdır.

Dalaman Havalimanı ile Kaş arası 165 km yaklaşık ulaşım süresi 2 saat 20 dakikadır. Dalaman Havalimanından sonra Fethiye Seydikemer, Kalkan geçildikten sonra Kaş’a ulaşılır. Dalaman Havalimanı ile Kaş arası farklı ulaşım seçenekleri vardır. Bu seçenekleri inceleyerek sizin için en uygun yolu seçerek Dalaman Havalimanı Kaş Transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. İlk olarak Dalaman Havalimanı Havaş servisleri ile Fethiye otogarına geçebilirsiniz. Fethiye otogarına indikten sonra Havaş araçlarının son durak noktasında bulunan Fethiye Koop. firmasından sahilden Antalya bileti alarak Kaş’a ulaşabilirsiniz.
  2. Kaş ve Dalaman merkezli çalışan transfer firmalarından yardım alarak Dalaman Kaş yada Kaş Dalaman transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; seçeceğiniz firma Kaş Yada Dalaman Merkezli bir firma olmalıdır. Kaş yada Dalaman merkezli bir firma seçerseniz Kaş transfer fiyatı diğer firmaların fiyatlarına göre daha hesaplı ve ucuz olacaktır.
  3. Havalimanı Kaş Shuttle servislerini kullanarak Kaş ulaşımınızı çok daha uygun fiyata ve 1. seçenekteki yönteme oranla çok daha hızlı ve zahmetsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Kaş Tatilinize son dakika karar verdiniz ve Dalaman havalimanına geldiniz. Yukarıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz. ilk 3 seçenek yoğunluktan dolayı size hizmet veremediyse yapacak tek şey havalimanı taksilerini kullanmak olacaktır. 🙂