Rixos, D Resort otelleri ve D Marina, Skopea Marina, Marintürk – Marintürk exlcusive, Club Marina, Belediye marina en çok transfer gerçekleştirdiğimiz noktalardır. Havalimanı Göcek transfer fiyatlarımıza tünel otopark ve kdv dahildir. Göcek ulaşım ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizden 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Göcek Transfer Fiyatları

Göcek ulaşımları için farklı bölge transfer fiyatlarımız için iletişime geçiniz.
Dalaman havalimanı Göcek transfer fiyatlarımız kişi başı değil total araç fiyatlarımızdır.
Sedan Araç
180
Max 2 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
200
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
volkswagen Caravella
Minibüs
270
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
300
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Kaliteli Göcek Transfer Hizmeti

Misafirlerimizin keyifli ve güvenli bir seyahat yapmaları için her türlü imkânı sunuyoruz. Transfer hizmetlerimizde son model ve özel olarak tasarlanmış konforlu araçlar kullanıyoruz. Transfer süresince misafirlerimizi emanet etmiş olduğumuz sürüş ekibimize düzenli olarak hizmet sunumu ve güvenli sürüş konularında eğitimler almalarını sağlıyoruz. Sürüş ekibimiz seyahat süresince misafirlerimize rehberlik ederek tüm isteklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Havalimanı transfer haricinde Göcek Antalya arası transfer, Göcek Bodrum transfer yada Göcek’ten Marmaris, Fethiye, Kaş gibi farklı noktalar için de firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Transfer Planlaması

Dalaman havalimanına iniş yaparak buradan Göcek’e ulaşmak isteyen misafirlerimiz için uçuş saatlerine uygun olarak transfer planlaması yapıyoruz. Misafirlerimizin seyahatinde aksama olmaması için operasyon merkezimiz ve sürüş ekibimiz koordine bir şekilde hareket etmektedir.Bu kapsamda misafirlerimizin talepleri doğrultusunda Dalaman’da istedikleri adreslerden alınarak Göcek’te ulaşmak istedikleri noktaya güvenli ve kaliteli bir seyahat yapmalarını sağlıyoruz. Dönüş havalimanı ulaşımları için misafirlerimizin uçak kalkış saatinden en geç 1 saat 45 dakika öncesi bulundukları yerden alınmaları gerekmektedir.

Misafirlerimizin havalimanına iniş saatinde hazır bulunan transfer ekibimiz havalimanında karşılama yapmaktadır. Transfer hizmetlerinde bütünlüğün sağlanması için tüm seyahat süresince araçlarımız takip sistemleriyle kontrol edilmektedir.

Güvenlik

Misafirlerimiz Dalaman havalimanından veya ilçe merkezinden alınarak 30 dakikalık Göcek seyahati başlamaktadır. Misafirlerimize sigorta ve yasal belgeleri tam olan özel tasarım konforlu araçlar ile hizmet sunulmaktadır. Seyahatiniz süresince sürüş ekibimiz tüm isteklerinizi karşılamak ve memnuniyetinizi kazanmak üzere hizmet sunmaktadır. Sürüş ekibimiz SRC, Psikoteknik ve güvenli sürüş eğitim belgesine sahiptir.

Dalaman Göcek arası seyahatinizde sunulan tüm hizmetlerimiz paket şeklinde olup ekstra bir ücret talebi olmamaktadır.  Misafirlerimiz seyahatleri süresince sigorta kapsamında bulunmaktadır.

Mavi transfer firması olarak müşterilerimizin Dalaman’dan Göcek’e ya da tam tersi Göcek’ten Dalaman’a götürülmesini sağlıyoruz. Müşterilerimiz Dalaman havalimanından iniş yaptıklarında onlarla anlaştığımız saatte havalimanında olarak onların Göcek’te kalacakları ya da gidecekleri adreslere ulaştırılmalarını sağlıyoruz.

En Fazla Transfer Gerçekleştirdiğimiz Noktalar

Göcek Marinaları

 • D Marina
 • Marintürk
 • Skopea Marina
 • Marintürk Exlusive
 • Belediye Marina
 • Club Marina
Gocek

Göcek Otelleri

 • D Resort
 • Rixos Premium
 • Efe Otel
 • Mesken Otel
 • Arion Otel
 • Naz Otel

Dalaman ulaşım hizmeti sunan firmamız kaliteden asla taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyeti için 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Transferleri usta şoför kadromuzla yapıyor, sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz. Hızlı ama güvenli bir yolculuğun adresi olarak gösterilmek bizlere huzur veriyor.