Marmaris Transfer hizmeti ile Dalaman Havalimanından Marmaris’te bulunan otelinize yada konaklama yerinize Mavi Transfer farkı ile ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün. Dalaman havalimanında karşılanan misafirler Dalaman merkez, Ortaca, Köyceğiz ve Akyaka güzergâhları üzerinden Marmaris’e güvenli bir şekilde seyahatleri sağlanmaktadır.

Marmaris dünyaca ünlü özellikle İngilizlerin akın ettiği bir tatil beldesidir. Muğla sınırları içerisinde bulunan ve birbirinden güzel tatil beldeleri ve gece hayatı ile yaz aylarının vaz geçilmez tatil bölgesidir.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası transfer hizmeti genellikle yaz dönemlerinde daha çok talep gören bir hizmettir. Marmaris Havalimanı ulaşım hizmeti turizm firmaları tarafından shuttle ve private olarak sağlanmaktadır. Bölgeye özel taşıma hizmeti için çok daha lüks araçlar kullanılmaktadır. Firmamız Mavi Transfer işinde bilgili, güler yüzlü personelleri, belgeli ve bakımlı araçları ile hizmet vermektedir. Dalaman Marmaris transfer hizmeti için firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve güveliği birinci sırada tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer Fiyatları

Marmaris transfer hizmetleri ile Marmaris otelleri ve marinaları için Sedan, Minivan ve V.İ.P ve kalabalıklar gruplar için minibüs, otobüs gibi farklı kapasitedeki araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Sedan Araç
0 TL
Max 3 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
2000 TL
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
Volkswagen Caravella
Minibüs
2900
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
3300
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Marmaris Transfer Hakkında

Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil bölgelerinden birisi olan Marmaris Muğla iline bağlıdır. Dalaman üzerinden Marmaris’e gitmek isteyenlerin ulaşım için bir kaç tercihi vardır.  Bunlar toplu taşıma, taksi ve transfer hizmetleridir. Toplu taşımadaki kalabalığı ve taksiler için yüksek ücret ödemeyi tercih etmeyenler transfer hizmetini tercih edebilir. Ancak transfer içinde kaliteli bir firmanın tercih edilmesi gerekir.

Mavi Transfer olarak yıllardır transfer hizmeti vermekteyiz. Hizmetleri sonrasında müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan bir firmayız. Bu sebeple de Dalaman Marmaris transfer hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Marmaris transfer fiyatları farklı araç model ve kapasite durumuna göre değişiklik göstermektedir. Marmaris için transfer hizmetimiz sadece Dalaman Havalimanı ile sınırlı değildir. Marmaris’ten Bodrum, İzmir, Kaş, Antalya gibi farklı noktalar içinde araç talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde fiyatları bulunmayan farklı destinasyonlar için çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak fiyat talep edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla ulaşımınız sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Marmaris belediye marina, netsel marina , yacht marina en fazla yolcu taşıdığımız noktalardır. Dönüş transfer talepleriniz için uçuş saatinizden en az 3 saat önce alınmak istediğiniz noktadan alarak havalimanına bırakıyoruz. Yarım saat opsiyonlu ve en az 1,5 saat önce alanda olacak şekilde planlama yapmanızı ve yapılan kaydınızın bu şekilde olmasını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Yetki belgelerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mavitransfer.com.tr/hakkimizda/ sayfamızı inceleyiniz.

Marmaris Transfer Noktaları

En fazla hizmet verdiğimiz Marmaris otel ve marinaları şu şekildedir.

Marmaris Otelleri
 • Martı Resort Hotel
 • Grand Yazıcı Turban
 • Grand Yazıcı Mares
 • Marmaris Resort Hotel
 • Aqua Hotel
 • Sentido Sea Star Hotel
 • Elegance Hotel
Marmaris
Marmaris Marinaları
 • Netsel Marina
 • Yacht Marina
 • Belediye Marina
 • Cruise Port
 • Albatros Marina

Konforlu ve Özel Seyahat için Farkımız.

Dalaman havalimanından Marmaris’e gidiş yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikalık bir sürede gerçekleşiyor. Bizler verdiğimiz lüks transfer hizmeti sayesinde bu sürenin müşterilerimiz için konforlu ve özel geçmesini sağlıyoruz. Havalimanı transfer hizmetimizi 2011 yılından bu yana vermenin getirmiş olduğu deneyim ile kişilerin yolculuk öncesinde ve sonrasında kendilerini güvende hissetmeleri için tüm detayları düşündük.

Bu detaylar;

 • Araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen D2 yetki belgesine sahiptir. D2 belgemize Belgelerimiz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 • Firmamızın tüm şubeleri ayrı ayrı olarak Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olup Seyahat acenteleri birliği (TURSAB) üyesidir. Belgelerimize yukarıda belirtilen adresten ulaşabilirsiniz.
 • Havalimanında bulunan karşılama bankomuz ve görevli personelimiz sayesinde ”Beni biri karşılayacak mı?” gibi kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini sıfıra indiriyoruz.
 • Dalaman merkez havalimanı ve Datça gibi yerlerde konumlanmış ofislerimiz ile anlık sorunlara anında müdahale edebilmekteyiz.
 • Shuttle transfer gibi farklı hizmet kollarımız ile bütçenize en uygun fiyatları bulmanızı sağlayarak tatilinize katkıda bulunuyoruz.
 • Sedan araçlardan otobüslere kadar farklı segment te araç seçenekleri ile kişi sayınıza, rahatınıza ve bütçenize en uygun araç seçenekleri sunmaktayız.
 • Yazılım destekli çalışan bir planlama ve operasyon ağımız bulunmaktadır. Bu sayede yapılan tüm rezervasyon işlemleri ve şoför atama gibi tüm işleyişi online olarak takip ve teyit edebilme imkanınız bulunmaktadır.
 • Bakımlı araçlarımız, ve deneyimli ve tüm belgeleri eksiksiz çalışma arkadaşlarımızın en büyük farkımız olduğunu bilmenizi isteriz.

Kişi Sayınıza Göre Araçlar

Dalaman’dan Marmaris’e gerçekleştirdiğimiz lüks transfer hizmetlerimizi bir kişiye verdiğimiz gibi birden fazla kişiye ya da gruba da veriyoruz. Kişi sayısı fark etmeksizin tüm müşterilerimize aynı özeni gösteriyoruz.

Bunun için ailesi ya da arkadaşları ile birlikte Dalaman’a gelen kişilerin Marmaris’e gidebilmesi için kişi sayısına göre özel araç ayarlıyoruz. Örneğin bir ya da iki kişi için otomobillerimizi kullanırken 4-5 kişi için minivan ya da lüks minibüslerimizi kullanıyoruz. Transfer edilecek kişi sayısında bir sınırlamamız bulunmuyor.

Bu sebeple 13 kişiden fazla kişinin transferi için Sprinter yada Crafter gibi araçlarımızı kullanabiliyoruz. Transfer için kullandığınız tüm lüks araçlarımız gerekli bakımları yapıldıktan sonra hizmete başlıyor. Aynı zamanda da belirli aralıklarla kontrolü yapılarak kişilerin tehlike altında olmasının önüne geçiliyor.

 Ayrıca şirketimiz bünyesinde çalışan tüm şoförlerimiz Marmaris ve Dalaman’ı çok iyi biliyor. Bu sayede kişileri istedikleri adresten alıp Marmaris’e istedikleri adrese ulaştırıyor. Dalaman’dan sizi yada misafirinizi alarak Marmaris’te kalacağı otel yada adrese zamanında ulaştırıyoruz.

Lüks transfer hizmetimiz sadece Dalaman’dan Marmaris yönüne gerçekleşmiyor. Aynı zamanda tatili ya da Marmaris’te bulunma sebebi sona eren kişilerin de Marmaris’ten Dalaman havalimanına ulaşmalarını sağlıyoruz.

Uçağa yetişememe sorunun yaşanmaması için müşterilerimizin uçuş saatinden önce bizlerle iletişim kurarak transfer planlaması yapması gerekiyor. Bu sayede yolcularımızı uçuş saatine göre olması gereken en uygun zamanda havalimanına bırakıyoruz.

Dalaman Marmaris transfer hizmeti planlamak için bugüne özel fırsatlarla sitemize giriş yapabilir ve telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dalaman havalimanından Marmaris’e gidiş yapmak isteyen kullanıcılarımız için sağladığımız çözüm yollarıyla siz de kısa süre içerisinde kaliteli bir tatil için ilk adım olan transfer ihtiyacınıza en güzel çözümü bizimle bulabilirsiniz.

Marmaris Çıkışlı Transfer Fiyatlarımız;

Hizmetimizi Marmaris’ten farklı noktalar için de sunmaktayız. Dilediğiniz noktadan alınarak gitmek istediğiniz noktaya ulaşım hizmetinden faydalanmak için çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Marmaris’ten en fazla tercih edilen transfer noktaları, süre ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

Marmaris – Bodrum 2 saat 15 dakika 900 TL

Marmaris- Datça 1 saat 15 dakika 450 TL