Marmaris Transfer ; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün. Dalaman havalimanında karşılanan misafirler Dalaman merkez, Ortaca, Köyceğiz ve Akyaka güzergâhları üzerinden Marmaris’e güvenli bir şekilde seyahatleri sağlanmaktadır.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası transfer hizmeti genellikle yaz dönemlerinde daha çok talep gören bir hizmettir. Marmaris Havalimanı ulaşım hizmeti turizm firmaları tarafından shuttle ve private olarak sağlanmaktadır. Bölgeye özel taşıma hizmeti için çok daha lüks araçlar kullanılmaktadır. Firmamız Mavi Transfer işinde bilgili, güler yüzlü personelleri, belgeli ve bakımlı araçları ile hizmet vermektedir. Dalaman Marmaris transfer hizmeti için firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve güveliği birinci sırada tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Dalaman Havalimanı Marmaris Transfer Fiyatları

Marmaris transfer hizmetleri ile Marmaris otelleri ve marinaları için Sedan, Minivan ve V.İ.P ve kalabalıklar gruplar için minibüs, otobüs gibi farklı kapasitedeki araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Sedan Araç
300
Max 3 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
350
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
Volkswagen Caravella
Minibüs
460
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
520
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Marmaris Transfer Hakkında

Marmaris transfer fiyatları farklı araç model ve kapasite durumuna göre değişiklik göstermektedir. Marmaris için transfer hizmetimiz sadece Dalaman Havalimanı ile sınırlı değildir. Marmaris’ten Bodrum, İzmir, Kaş, Antalya gibi farklı noktalar içinde araç talebinde bulunabilirsiniz. Sitemizde fiyatları bulunmayan farklı destinasyonlar için çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak fiyat talep edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla ulaşımınız sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Marmaris belediye marina, netsel marina , Yacht marina en fazla yolcu taşıdığımız noktalardır. Dalaman Marmaris ulaşımlarınızda havalimanında sizi karşılayarak otelinize kadar bırakıyoruz. Dönüş transfer talepleriniz için uçuş saatinizden en az 3 saat önce alınmak istediğiniz noktadan alarak havalimanına bırakıyoruz. Marmaris dalaman arası bir saat 15 dakikadır yarım saat opsiyonlu ve en az 1,5 saat önce alanda olacak şekilde planlama yapmanızı tavsiye ederiz. Yetki belgelerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için www.mavitransfer.com.tr/hakkimizda/ sayfamızı inceleyiniz.

Marmaris Transfer Noktaları

Türkiye’nin en fazla tercih edilen tatil bölgelerinden birisi olan Marmaris Muğla iline bağlıdır. Özellikle yaz tatillerini sahil bölgelerinde yapmak isteyenler Marmaris’e tercih eder. Dalaman üzerinden Marmaris’e gitmek isteyenlerin ulaşım için bir kaç tercihi vardır. Bunlar toplu taşıma, taksi ve transfer hizmetleridir. Toplu taşımadaki kalabalığı ve taksiler için yüksek ücret ödemeyi tercih etmeyenler transfer hizmetini tercih edebilir. Ancak transfer içinde kaliteli bir firmanın tercih edilmesi gerekir. Mavi Transfer olarak yıllardır transfer hizmeti veren ve hizmetleri sonrasında müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan bir firmayız. Bu sebeple de Dalaman ve Marmaris transfer hizmetinde rakip tanımıyoruz. Ayrıca rakiplerimize karşın Dalaman Marmaris lüks transfer hizmetini lüks araçlarımız aracılığıyla veriyoruz. En fazla hizmet verdiğimiz marmaris otel ve marinaları şu şekildedir.

Marmaris Marinaları
 • Netsel Marina
 • Yacht Marina
 • Belediye Marina
 • Cruise Port
 • Albatros Marina
Marmaris
Marmris Otelleri
 • Martı Resort Hotel
 • Grand Yazıcı Turban
 • Grand Yazıcı Mares
 • Marmaris Resort Hotel
 • Aqua Hotel
 • Sentido Sea Star Hotel
 • Elegance Hotel

Konforlu ve Özel Yolculuklar

Dalaman havalimanından Marmaris ilçesine gidiş yaklaşık olarak bir buçuk saatlik bir sürede gerçekleşiyor. Bizler verdiğimiz lüks transfer hizmeti sayesinde bu sürenin müşterilerimiz için konforlu ve özel geçmesini sağlıyoruz. Transfer için kullandığımız araçlar bu hizmet için düzenlendiğinden kişilerin yolculuk sırasında sıkılmaması için pek çok imkan bulunuyor.

Bu imkanlar arasında tv, müzik, yiyecek ve içecek vs yer alıyor. Bu sayede müşterilerimiz kendilerine özel olan araçta yaptıkları yolculuk boyunca diledikleri gibi zaman geçiriyorlar. Bizleri tercih ederek minibüs ya da dolmuş gibi araçlarda karşılaştıkları kalabalık vs sorunlarını yaşamıyorlar.

Kişi Sayısına Özel Lüks Araçlar

Dalaman’dan Marmaris’e gerçekleştirdiğimiz lüks transfer hizmetlerimizi bir kişiye verdiğimiz gibi birden fazla kişiye ya da gruba da veriyoruz. Kişi sayısı fark etmeksizin tüm müşterilerimize aynı özeni gösteriyoruz.

Bunun için ailesi ya da arkadaşları ile birlikte Dalaman’a gelen kişilerin Marmaris’e gidebilmesi için kişi sayısına özel araç ayarlıyoruz. Örneğin bir ya da iki kişi için otomobillerimizi kullanırken 4-5 kişi için minivan ya da lüks minibüslerimizi kullanıyoruz. Transfer edilecek kişi sayısında bir sınırlamamız bulunmuyor.

Bu sebeple 13 kişiden fazla kişinin transferi için crafter gibi araçlarımızı kullanabiliyoruz. Transfer için kullandığınız tüm lüks araçlarımız gerekli bakımları yapıldıktan sonra hizmete başlıyor. Aynı zamanda da belirli aralıklarla kontrolü yapılarak kişilerin tehlike altında olmasının önüne geçiliyor.

Ayrıca tüm araçlarımızda transfer hizmetini deneyimli olarak transfer aracı kullanan şoförlerimiz veriyor. Ayrıca şirketimiz bünyesinde çalışan tüm şoförlerimiz Marmaris ve Dalaman’ı çok iyi biliyor. Bu sayede kişileri istedikleri adresten alıp Marmaris’e istedikleri adrese ulaştırıyor. Bu adresler otel, toplantı mekanı ya da eğlence yeri olsun fark etmeksizin vaktinde ulaşılmasını sağlıyorlar.

Dönüş İçin Transfer Hizmeti

Dalaman’dan aldığımız müşteriyi Marmaris ilçesinde kalacağı otel ya da eve zamanında bırakıyoruz. Lüks transfer hizmetimiz sadece Dalaman’dan Marmaris yönüne gerçekleşmiyor. Aynı zamanda tatili ya da Marmaris’te bulunma sebebi sona eren kişilerin de Marmaris’ten Dalaman havalimanına ulaşmalarını sağlıyoruz.

Uçağa yetişememe sorunun yaşanmaması için müşterilerimizin uçuş saatinden önce bizlerle iletişim kurarak transfer planlaması yapması gerekiyor. Bu sayede kendilerini zamanında havaalanına yetiştiriyoruz.

Dalaman havalimanı Marmaris arası ne kadar merak eden turistlerimiz ve bölgeyi merak eden misafirlerimiz için hazırladığımız yazımıza hepiniz hoş geldiniz. Dalaman havalimanı Marmaris arası yaklaşık 100 km’dir. Gitmek istediğiniz otel ya da tatil bölgesine göre farklılık gözükebilecek bu durumla ilgili siz de kısa süre içerisinde bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Havalimanından transfer olmak ve daha fazla detaylı bilgi almak için bugüne özel fırsatlarla firmamız fiyat performans çözümleriyle size uygun tatil çözümlerini kısa sürede sizin için sunacaktır. Ekstrem sporlardan, etkinliklere ve konserlere kadar geniş bir skalada kısa süre içerisinde siz de tatil deneyimlerinizi sürekli hale getirebileceksiniz. Dalaman Marmaris transfer yapmak için bugüne özel fırsatlarla sitemize giriş yapabilir ve telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dalaman Havalimanından Marmaris’e Gidiş

Dalaman havalimanından Marmaris’e gidiş yapmak isteyen kullanıcılarımız için sağladığımız çözüm yollarıyla siz de kısa süre içerisinde fırsatlı bir tatil deneyimi yaşamanın avantajlarını sonuna kadar yakalayabileceksiniz. Dalaman Havalimanı Marmaris Turu ve daha fazlası için şirketimizi arayarak gerekli bilgileri almanız mümkün olacaktır. Her türlü durumunuza karşı çözüm üretmek bizim işimiz, tatilinizi güvence altına alarak kısa süre içerisinde fırsatlarınızı bir bir karşınıza çıkartmak hiç de zor değil. Tek yapmanız gereken bugüne özel fırsatlarla firmamıza telefon açarak gerekli düzenlemeleri bir araya getirmek ve kaliteli bir tatil için gereken adımları atmak.

Dalaman Üzerinden Marmaris’e Gidiş

Dalaman üzerinden Marmaris’e gidiş yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bizi arayarak rezervasyon yaptırmak. Böylece saniyeler içerisinde canlı destek hattımızdan gidiş ve dönüş ile ilgili gerekli bilgileri alabilecek ve buna uygun şekilde yola çıkabileceksiniz. Zaman kaybetmeyin ve kaliteli bir tatil için gereken düzenlemeleri bir arada yaşamaya başlayın. Fırsatlarınızı bir araya getirmek için gereken düzenlemeleri kısa süre içerisinde yakalamak hiç de zor değil. Fırsatlarınız için bir araya getirebileceğiniz bugüne özel kaliteli turlarla Dalaman Marmaris Turları arasında dilediğinizce seçim yapabilirsiniz. Araç kiralama hizmetleri ve daha fazlası için bugün telefon ya da mail üzerinden bizimle etkileşime geçmeniz yeterli olacaktır.