Dalaman Havalimanı Orhaniye Transfer Fiyatları

Dalaman Marmaris Orhaniye transfer hizmeti farklı araç seçenekleri ve fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. Dalaman havalimanı Orhaniye ulaşımınız için en uygun aracı seçerek güvenli ve ekonomik bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.
Sedan Araç
0
Max 2 Kişi
Araç Gör
Sedan Araçlar
4 Koltuk Kpasiteli
Klima
Tüm ücretler dahil
Dacia Logan - Clio Symbol
Minivan Araç
0
Max 7 Kişi
Araç Gör
Minivan Araçlar
9 Koltuk Kapasiteli
Geniş Araçlar
Mercedes Vito
volkswagen Caravella
Minibüs
0
Max 13 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter
Minibüs
0
Max 16 Kişi
Araç Gör
Minibüs Araçlar
13-16 Koltuk Kapasiteli
Geniş Bagaj Hacmi
Mercedes Sprinter
Volkswagen Crafter

Marmaris Orhaniye Transfer Hizmeti Hakkında

Orhaniye Marmaris ilçesine bağlı Marmaris ile Bozburun arasında bir beldedir.  Orhaniye Kız kumu ve şelalesi ile ünlenmiş bir yerdir. Kızkumu ile ilgili merak ettiğiniz ve efsanesi, hikayesi ile ilgili Kızkumu Hakkında sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Orhaniye turizmi özellikle günübirlik ziyaretler ve Marmaris ten herhün çıkan jeep safariler ile yaz aylarında kalabalık olmaktadır.

Orhaniye Martı Marina bölgenin en korunaklı limanı olması sebebiyle tekne sahiplerinin en çok tercih ettiği marinalar arasındadır. Orhaniye marinaları ve konaklama yerleri için ulaşım hizmetimiz bulunmaktadır. Orhaniye transfer ihtiyacınız var ise hemen bizi arayın ve detaylı bilgi alarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Marmaris Orhaniye ulaşım seçenekleri ve fiyatları kişi başı değil toplam araç fiyatıdır. Araç özel olarak sizin için gelir ve sizi alarak gideceğiniz yere götürür. Sizden başka hiç kimse araca alınmaz. Orhaniye için shuttle transfer hizmetimiz maalesef bulunmamaktadır.  Orhaniye Dalaman havalimanı ulaşım için veya farklı noktalardan orhaniye’ye ulaşmak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.