Hillside Beach Club Hotel Fethiye’nin Kalemya koyunda bulunmaktadır. Uzun yıllardır gerek konum güzelliği gerekse konaklayan tatilcilere memnuniyet odaklı hizmeti sayesinde Türkiye’nin en iyi otelleri arasında yer almaktadır.

Konumundan kaynaklı en hızlı ve rahat ulaşım yolu gelen tatilciler için Dalaman Havalimanıdır. Firmamız Dalaman Hillside için gidiş ve dönüş ulaşım imkanı sağlayabilmektedir.

Dalaman Hillside Transfer;

Dalaman Havalimanı ile Fethiye Hillside Hotel arası 55 km yaklaşık ulaşım süresi 1 saat 5 dakikadır. İki nokta arası ulaşım ihtiyaçları için firmamızı arayarak yada rezervasyon formunu doldurarak keyifli ve konforlu yolculuktan faydalanabilirsiniz.

Dalaman Hillside Transfer Fiyatları;

Datca arac kiralama

Sedan Araç

0TL

3 Kişiye kadar faydalanabilirsiniz

Minivan

Minivan Araç

0TL

7 Kişilik araçlarımızdır.

minibus

Minibüs

0TL

13 Kişi Kapasiteli araçlarımız

 • Fiyatlarımız kişi başı değil tek yön araç için toplam fiyattır.
 • Seçtiğiniz araç sizin için özel tahsis edilir.
 • Araca sizden başka yolcu alınmaz.
 • Fiyatlarımıza KDV, otopark , tünel gibi ücretler dahildir.
 • Havalimanında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılarız.
 • Transferlerinizde kullanılan tüm araçlar gerekli yetki belgelerine sahiptir.
 • Tüm sürücülerimiz gerekli mesleki yeterlilik sertifikalarına sahiptir
 • Kesinlikle extra ücretlerle karşılaşmazsınız.

Fethiye Hillside Hotel Ulaşım Hakkında;

Fethiye Hilside Otel ulaşım hizmeti ile en önemli kazancınız güvenlik, konfor ve hak ettiğiniz hizmettir. Kimse Hillside gibi bir otelde geçireceği tatil için havalimanında bekletilir miyim? Yada acaba beni havalimanında karşılarlar mı? Transferimi gerçekleştirecek firma belgeli mi? gibi sorularla kafasını meşgul etmek istemez. Sizde buna benzer sıkıntıları yaşamamak için firmamızdan ulaşım talebinde bulunmanızı tavsiye ederiz. Karayolları yolcu taşıma ve Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) belgelerimize www.mavitransfer.com.tr/yetki-belgelerimiz/ sayfamızdan kontrol edebilirsiniz.

Havalimanı ulaşımınızı sorunsuz sağlamak adına transfer adımlarımızı sizin için sıraladık. 2011 yılından bu yana kesintisiz olarak vermiş olduğumuz Hillside transfer hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Fethiye Hillside Beach Club

Hillside Beach Club

Hillsie Beach Club Hotel Transfer İçin Nasıl Çalışıyoruz?

 • Hillside Beach Club için rezervasyonunuz Oluşturulur oluşturulmaz, transfer detaylarınız kontrolünüz amaçlı içinde aktif bir link bulunan sms ile size gönderilir.
 • Kontrol ederek tüm bilgilerin doğruluğunu onaylarsınız. Bir hata var ise düzeltmemiz için bizimle iletişime geçersiniz.
 • Transfer tarihinizden 1 gün önce son hatırlatma mesajına onayınız beklenir. Onay vermez iseniz arkadaşlarımız sizi arayarak onayınızı alırlar.
 • Ulaşımınız için şoför atamanız yapılır.
 • Şoför atamanız yapılır yapılmaz size personelimizin tel no araç plaka gibi bilgilerin bulunduğu bir sms gelir.
 • Aynı anda personelimize de sizin isim soyad, telefon no, alınış ve bırakılış noktası ile var ise notunuz sms ile iletilir.

Hillside Otel Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan ünlü otellerden birisidir. Ege denizi kenarında yer alan otel kişilerin denize girerek harika bir tatil geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca oteli tercih edenler farklı su sporlarıyla tatillerini daha da eğlenceli hale getiriyoruz. Bizler bu güzellikteki otele kaliteli taşıma hizmetiyle ulaşmayı isteyenler için dalaman hillside transfer hizmeti veriyoruz. Mavi Transfer firmasının konforlu ve kaliteli araçlarıyla transfer farkını yaşamak isteyenler için kusursuz bir hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

Dalaman Havalimanından Transfer Hizmeti

Yılın yorgunluğunu atmak için amacıyla Hillside otelde tatil yapmak isteyenlere hitap ediyoruz. Tatil için Dalaman havalimanını gelenlerin 1 saat 5 dk içerisinde tatillerini yapacakları Hillside Otel’e giderek giriş yapmalarını sağlıyoruz.

Anlaşma saatimize bağlı olarak kişilerin otele giriş saatlerini kaçırmadan giriş yapabilmelerini ve tatillerine başlamalarını sağlıyoruz. Havalimanı dışında Dalaman’ın farklı bölgelerinden Hillside’e gitmek isteyenler içinde hizmet veriyoruz. Bu hizmetimizde konuma bağlı olarak yaklaşık bir saat sürüyor.

Bütçeye Uygun Hillside Transfer Hizmeti

Uygun fiyatımız, konforlu araçlarımız, deneyimli şoförlerimiz ve güvenlikli yolculuğumuzla müşterilerimizin tatillerine keyifle başlamasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacıyla şirket olarak her geçen gün kalitemizi artıracak çalışmalar yapıyoruz. Bu hizmetlerin ayrıca müşterilerimiz için bütçeye uygun olması amacını taşıyoruz.

Uyguladığımız fiyatlar transfer edilecek kişi sayısına ve transfer aracına bağlı olarak değişebiliyor. Hillside Otel’e ulaşmak isteyenler firmamızı 24 saat kesintisiz olarak arayıp transferleri için randevu alabiliyorlar. Bizlere uçaktan iniş saatlerini ya da ihtiyaç duydukları saati doğru bir şekilde vererek zamanında hizmet alabiliyorlar. Ayrıca isterlerse transfer yerine araç kiralama hizmetimizden de yararlanabiliyorlar.