Dalaman Kabak Koyu Transfer Hakkınızda bilmeniz gerekenler.

Bölge tatil beldeleri içerisinde belki de en çok merak edilen yerlerden birisi olan Faralya kabak koyu: konumu itibariyle Muğla’ın Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdenizdedir. Ölüdeniz kabak koyu arası 25 dk yaklaşık mesafe olarak ise 15 km dir. Bu yol çok virajlı ve Sarp bir yoldur.
Turizm konaklama alanında her geçen gün biraz daha kapasitesini arttıran bölge genellikle balayı çiftleri ve sessiz sakin huzur arayanların gözde tatil noktalarındandır.

kabak koyu

Kabak koyu ulaşım seçenekleri

Kabak koyu için bulunduğunuz şehirden otobüsle gelmek gibi bir düşünceniz varsa Türkiye in hemen hemen her yerinden Fethiye otogarın ulaşmak mümkün. Fethiye otogarın da indikten sonra hemen otogar yanından geçen Ölüdeniz Faralya dolmuşları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Faralya son durak noktasından sonra gideceğiniz otel yada kamp alanına ulaşmak için tesisten yardım talep edebilir yada orada bulunan jeepler ile ücreti karşılığında ulaşabilirsiniz.

Dalaman havalimanı Kabak koyu ulaşım

Firmamız İki nokta arası özel transfer imkanı sunmaktadır. Faralya kabak koyu na ulaşım için Dalaman Havalimanı nı kullanan yolcuları alanda isimlerinin yazılı olduğu bir tabeila ile karşılamaktayız. Araç ve şoförümüz planlanan transfer için size özel tahsis edildiği için hiç zaman kaybetmeden yola çıkabilirsiniz. Dalaman kabak koyu arası yolculuk süresi 1 saat 45 dakika yaklaşık ulaşım mesafesi 87 km dir. Bu uzun ve keyifli yolculuk sırasında fotoğraf makinanızo elinizde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Göcek Fethiye ölüdeniz geçilerek ulaşılan bölge özellikle Ölüdeniz geçildikten sonra inanılmaz bir güzelliğe ve manzaralara sahiptir.

Dalaman Kabak Koyu Transfer ücretleri

İki nokta arası ulaşım fiyatlarımız kişi sayınız ve tercih ettiğiniz araçta göre değişebilir. Firmamızda 3 kişiye kadar hizmet verebilen Sedan tarzı otomobiller 7 kişiye kadar hizmet verebilen minivan araçlar 13 kişi ve 16 kişi kapasiteli büyük araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Size en uygun olan aracı tercih ederek rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Dalaman Kabak Koyu Transfer Fiyatları

Datca arac kiralama

Sedan Araç

0TL

3 Kişiye kadar faydalanabilirsiniz

Minivan

Minivan Araç

0TL

7 Kişilik araçlarımızdır.

minibus

Minibüs

0TL

13 Kişi Kapasiteli araçlarımız

Rezervasyonlarınızı ister Web sayfamız üzerinden dilerseniz 02522750204 nolu hattan yada canlı destekten oluşturabilirsiniz. Kayıt esnasında iletişim bilgileriniz uçuş detaylarınız talep edileceği için yanınızda bulundurmanızda fayda var.
Dönüş Transferini için uçak kalkış saatiniz den 4 saat öncesinde alınacak şekilde plan yapılmış olması gerekmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamak için yapılan rezervasyonunuzu mutlaka kontrol ediniz. Mavi Transfer olarak Faralya kabak koyu ulaşımınız ve tatiliniz için şimdiden iyi yolculuklar ve iyi tatiller dileriz.

Diğer Fethiye Transfer Noktaları

Dünyaca ünlü Fethiye her geçen gün adından biraz daha fazla söz ettirmektedir. Baba dağı yamaç paraşütü, ölüdenizi, saklıkent, kayaköy , kelebekler vadisi ve bunun gibi daha bir çok yer ilçenin gelişimine ve turizmde pay sahibi olmasına etkisi tartışılmazdır.

Son yıllarda insanların kalabalık ortamlardan kaçarak daha sakin olan yerler ve butik otel arayışları bir çok insanın kabak koyunu keşfetmesini sağlamıştır. Sosyal medya kullanımının artması kabak koyunun ünlenmesine büyük katkı sağlamıştır. Kabak koyu nerededir? kabak koyuna nasıl gidilir? gibi sorular büyük merak uyandırmakta ve araştırılmaktadır.

 

Kabak koyu nerededir? Nasıl gidilir?

Kabak koyu Muğla ili Fethiye ilçe sınırları içerisinde Ölüdeniz ile Kalkan Patara plajı arasındadır.

Kabak koyu ulaşımı için en yakın hava limanı Dalaman da bulunmaktadır. Kara yolu ile gelmek isteyenler için Fethiye’ye gelerek buradan Ölüdeniz’e ulaşmanız gerekmektedir. Ölüdeniz sahil şeridinden kalkan istikametine doğru Baba Dağı eteği üzerindeki virajlı ve dar yol kullanılarak önce Kelebekler Vadisi daha sonra Faralya geçilerek yolun asfalt kesimin bittiği yere kadar gitmek gerekir. Tabiri caiz ise son durak olan bu noktadan sonra plaja jeepler ile yada yürüyerek ulaşılmaktadır. Fethiye kabak koyu arası yaklaşık km’dir ve ulaşım süresi normal şartlarda araç ile gidilebilen nokya yaklaşık 50 dakika kadar sürmektedir.

 

Kabak koyu konaklama tesisleri.

Kabak koyu otel aramaları için genelde kabak koyuna yakın yamaçlarda bulunan oteller ve camping alanları ve bungalov tipi konaklama tesisleri hizmet vermektedir. Bölgede balayı çiftleri için özel hizmet veren oteller bulunmaktadır. Kabak koyu içerisindeki kamp alanı uzun yıllar önce buraya yerleşmiş bir aile tarafından işletilmektedir. Günübirlik bir gezi için bir gününüzü ayırmanızı öneririz. Konaklama düşünüyorsanız birçok işletme ve kamp alanına interneten ulaşmanız mümkün. Mutlaka yorumları okumanızı tavsiye ederiz çünkü kabak koyu tatili alışılmışın dışında bir tatil deneyimi olabilir sizin için.

 

Dalaman’dan Kabak Koyuna nasıl gidilir?

Dalaman havalimanı kabak koyu ulaşım için bir çok alternatif yol bulunmaktadır. Uzunyurt Kabak Koyu ulaşımı rahatlık hız konfor ve ekonomi anlamında düşünülmesi gereken farklı seçenekleri barındırmaktadır.

 

  • Dalaman havalimanı transfer firmaları ile rahat hızlı ve konforlu bir şekilde Kabak koyuna ulaşım sağlamak mümkündür. Transfer firmaları farklı kapasitelerdeki araçları ile hizmet verdikleri için kişi sayınıza göre size en uygun aracı sağlayabilmekte olduklarından en mantıklı ulaşım yöntemidir.
  • Havalimanı taksi hizmeti ile ulaşımınız transfer hizmeti gibi hızlı olmakta fakat fiyat yönünden transfer firmalarına kıyasla biraz daha pahalı olabilmektedir.
  • Havaş ve Mutaş servis araçları ile kabak koyuna ulaşım imkanı yoktur fakat; Fethiye otogara kadar bu servisleri kullanarak gidebilirsiniz. buradan tekrar Ölüdeniz dolmuşları ile aktarma yaparak yada taksi ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Not: Günümüz iletişim çağında tatilde bile insanların ellerinden düşürmediği ve hayatın bir parçası olarak görülen telefon çok iyi çekmiyor. Bazı operatörler hiç çekmiyor diyebiliriz. Google aramalarında Kabak Koyunda telefon çekiyor mu? sorusu çok arandığı bunu buradan söylemek isteriz telefon çekmiyor.:)