Datça Özel Transfer

Firmamız Datça için farklı ulaşım seçenekleri sunmaktadır. En uygun fiyatlı shuttle transfer hizmetimizden faydalanmak istemeyen misafirlerimiz için Datça vip transfer seçeneğimizi deneyebilirsiniz.

Özel ulaşım seçeneğimiz ile sizi havalimanında karşılayarak hiç bekleme yapmaksızın size tahsis edilmiş araç ile ulaşımınızı sağlıyoruz.

Özel transfer seçeneği ile kişi sayınıza ve konforunuza en uygun aracımızı seçerek bu uzun yolculuğu keyifli bir hale çevirebilirsiniz.

Fiyatlarımız kişi başı değil vergiler ve tüm masraflar dahil araç için ödeyeceğiniz toplam ücrettir.

Dalaman Havalimanı Datça Özel Transfer Fiyatları

Datça Vip Transfer fiyatlarımız kişi başı değil tek yön toplam araç fiyatıdır. Araç size özel gelir ve sizden başka bir yolcu alınmaz. Adresinize kadar hizmet verilir.
Sedan Araç
Tek Yön0 ₺
/ Max 2 Kişi
Rezervasyon
Dacia Logan - Fluence
Minivan Araç
Tek Yön0 ₺
/ Max 6 Kişi
Araç Gör
Vito - Caravella - Ford Tourneo Custom
Minibüs
Tek Yön0 ₺
/ Max 13 Kişi
Araç Gör
Sprinter - Crafter
Minibüs
Tek Yön0 ₺
/ Max 16 Kişi
Araç Gör
Sprinter - Crafter

Önemli Bilgiler

Araç fiyatlarımız sezon yoğunluğuna ve günlere göre bazen değişiklik gösterebilir. Tüm araçlarımız firmamız tarafından gerekli tüm yetki belgeleri ile donatılmıştır. Yolculuk ve koltuk sigortaları ile tüm yolcularımız güvence altındadır. Vip hizmet araçlarımız 2015 model ve üzeri araçlardan oluşmaktadır. Tüm ekip arkadaşlarımız bölgeyi çok iyi bilmekte ve gideceğiniz noktaya en hızlı ve güven içinde ulaştırmaktadır. Seyahatiniz için soför atamanız yapılır yapılmaz size sms ile şoför ve araç plaka bilgileri sistemden otomatik olarak gönderilmektedir.

dalaman vip transfer

Uygun Fiyatlı Vip Datça Transfer Seçenekleri

Dalaman Havalimanı Datça Vip Transfer için Firmamız 2 farklı ulaşım seçeneğini sizlere sunmaktadır. Dilerseniz özel transfer ile hızlı konforlu ve güvenle seyahat edebilrsiniz.

Dilerseniz de Datça Shuttle servislerimiz ile Datça Havalimanı arası uygun fiyatlı hızlı ve konforlu bir biçimde seyahatlerinizi sağlayabilirsiniz. Datça için Havaş, Muttaş gibi ulaşım araçları ile Marmaris otogardan aktarma gibi seçeneklerde var fakat…. Marmaris’te ne kadar bekleme yapacağınızı yada araç bulamama gibi  sorunlarla karşılaşmadan Datça’ya ulaşmak için bizi arayın yerinizi hemen ayırtın.

Datça Shuttle Transfer