Transferiniz Başarıyla Kaydedilmiştir!

Rezervasyon Başarılı

Sizden istenilen isim ve TC kimlik numaralarımız araçta seyahatiniz sırasında sizi karayolları taşıma yönetmeliğince gerekli sigortalarca korumaya yönelik olup lütfen yolcu bilgilerinizi tam ve doğru girmeye özen gösteriniz.

Transfer detaylarınızı size gelen linkten ulaşarak dikkatlice kontrol ediniz ve yanlışlık gördüğünğz bir nokta varsa hemen çağrı merkezimizi arayarak düzeltiriniz.

Size gönderilen transfer detaylarınızı kontrol ederek onay vermeniz durumunda, tarafımızca girilen bilgilerin doğru olduğu anlamına geldiğinden dikkatsizce verilen olaylardan dolayı doğabilecek olumsuzluklardan firmamız sorumlu değildir.

Transfer tarihinden bir gün önce size teyit için kontrol mesajı gönderilecek olup o mesaja onay vermeniz durumunda transferinize sürücü ataması transfer saatinizden en az 1 saat önce yapılacaktır. Son onay mesajı gelmemesi durumunda çağrı hizmetleri yetkilimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir yada Sıkça sorulan sorular bölümüne göz atabilirsiniz tüm sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Transfer bölgelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için transferler sayfamızı inceleyiniz.