fbpx

Bodrum – Milas Havalimanı Datça Transfer

bodrum datca transfer

Datça ilçesi konum itibariyle Dalaman Hava limanı ve Bodrum hava limanı arasında bir noktadadır diyebiliriz. Dalaman hava limanı her ne kadar kara yolu ile yakın olsa da insanlar Bodrum hava limanı’nın daha yakın olduğunu düşünmektedir.

Firmamız Bodrum Milas Havalimanını kullanan ve Datça’ya ulaşmak isteyenler için Bodrum Datça Shuttle hizmeti vermektedir. Datça Milas Bodrum havalimanı arası vip transfer ve paylaşımlı transfer fiyatlarımıza Bodrum Datça Transfer sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Datça Transfer Fiyatı;

Bodrum Havalimanı Datça Özel Transfer Fiyatı ne kadar?

Bodrum Milas Havalimanı Datça arası vip transfer fiyatımız tek yön 700 TL dir.

Bodrum Havalimanı Datça Shuttle Transfer Fiyatı Nedir?

Bodrum Datça Arası karşılıklı shuttle servislerimiz ile yolculuk fiyatımız tek yönde kişi başı 100 TL dir.

İlk defa Datça’ya gelen misafirlerin bilmesi gereken en önemli nokta her iki hava limanını kullanmanın bazı artı ve eksileri vardır.

Bodrum Havalimanı Datça Ulaşım

Bodrum havalimanı’na gelerek Datça’ya gitmek isteyen yolcular aşağıdaki alternatifleri kullanarak Bodrum Datça arası ulaşımlarını sağlayabilirler.

  • Bodrum havalimanı Datça arası taksi hizmeti kullanabilirsiniz. Biraz pahalı kaçabilir bilginize.
  • Bodrum yada Datça merkezli transfer firmalarını kullanarak Bodrum Datça vip transfer hizmeti alabilirsiniz. Bodrum Hava limanı taksi fiyatlarına göre çok daha ekonomik fiyatlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan Bodrum yada Datça Merkezli transfer firmalarını tercih etmenizdir. diğer bölge firmalarından çok daha yüksek fiyatlar almanız muhtemeldir.
  • Bodrum hava limanı Havaş araçları yada Muğla Büyük şehir Belediyesine ait Muttaş servisleri kullanarak Muğla otogarına gelebilir buradan Datça otobüslerine binerek Datça’ya ulaşabilirsiniz.
  • Aynı şekilde Bodrum hava limanı Havaş yada Muttaş araçları ile yada taksi ile Datça feribotlarının hareket ettiği yere gelerek feribot ile Datça’ya ulaşabilirsiniz. Buradan taksi ile gideceğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Dalaman Havalimanı Datça Ulaşım

Dalaman Havaalanı’na gelerek Datça’ya gitmek isteyen yolcular aşağıdaki alternatifleri kullanarak Dalaman Datça arası ulaşımlarını sağlayabilirler.

  • Dalaman Havalimanı taksileri ile datça ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Dalaman Datça taksi fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.
  • Dalaman Havalimanı Datça Shuttle ve Datça vip transfer hizmeti veren firmamızdan faydalanabilirsiniz. Datça Shuttle sayfamızdan Paylaşımlı transfer hakkında bilgi edinebilirsiniz. Datça özel transfer seçeneği için Dalaman Datça özel transfer sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.
  • Havaş yada Muttaş araçları ile Marmaris Otogarından aktarma yaparak ulaşım imkanı bulabilirsiniz. Bu şekilde seyahat düşünen yolcuların Marmaris Datça arası akşam araç olup olmadığını öğrenerek planlama yapmanızı tavsiye ederiz.

Comments
    • Bodrum Havalimanı Datça arası şuan için planlı servisimiz bulunmamaktadır. Dalaman havalimanından hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Bodrum Datça arası özel transfer hizmetimizden 02522750075 ten ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mavitransfercom/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615