fbpx

Dalaman Bördübet Transfer Hizmeti

bördübet koyu

Börübet koyu, Muğla’nın eşsiz güzelliklerinden yalnızca biridir. Marmaris Hisarönü tarafında Gökova körfezine bakan bu harika koy yeşil ve mavinin kesişim noktasıdır. Amazon Koyu ismiyle de anılan bu harikulade yer zamanında İngiliz askerlerinin sığındığı ve birçok kuş türüne habitat olan bir lokasyondur. Bird the bet adı börtübet olarak Türkçeleştirilmiş. Bördübet koyu çeşitli sporların yapıldığı,  Ege’nin serin sularına kendinizi bırakabileceğiniz, sıcak kumda şezlongunuza uzanıp güneşin tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz bir cennettir. İnternet aramalarında Börübet koyu yorumlarını okuyarak da bu güzelliğin deneyimi yaşamış  insanların hikayelerine ulaşabilirsiniz.

Bördübet koyuna nasıl gidilir?

Yerli ve yabancı turistlerin sık uğradıkları bu doğa harikası koyun çok karmaşık bir rotası yoktur. Börübet koyu ulaşım bu sebeple oldukça kolaydır. Fazlasıyla dikkat çeken, çam ağaçlarının ardında saklı bu gizemli cennet Marmaris’e gelen herkesin mutlaka uğraması gereken bir yerdir. Börübet koyu günübirlik tatil için de harikulade bir tercihtir. Genelde Marmaristen jep safari turları düzenlenmektedir. Muğla’ya ilk kez gelenlerin mutlaka gitmesi şiddetle tavsiye edilen bir koydur. Marmaris tatilinizde mutlaka görmenizi tavsiye ettiğimiz koyu kesinlikle görmelisiniz. Akıllara ilk gelen sorulardan  Bördübet koyuna nasıl gidilir ve Börübet koyu ücretlimi olur. Marmaris’in  28 km kuzeybatısında bulunan bu kuş cennetine gidiş daha çok özel araçlarla sağlanır. Bölgeye aracınızla gelmediyseniz, ya kiralayabileceğiniz özel araçlar ya da firmamız bördübet transfer hizmeti imdadınıza koşar.

Bördübet koyuna transfer ücreti nedir?

Marmaris ve bölgesinde tatil yapmaktayken ismi ile merak uyandıran Amazon ve Bördübet koyu tabiatın sunduğu güzelliklerle ilginizi çekecektir. Dalaman’dan Bördübet koyuna transfer ücreti sandığınız kadar pahalı değildir. Size tahsis edeceğimiz özel araçlarımızla konforlu bir şekilde bu harika koya ulaşabilmeniz mümkündür. Bördübet emsali olmayan harika bir koydur. Yeşille mavinin muazzam bir koalisyonudur. Börübet koyu denizi arasanız da zor bulabileceğiniz mavi bir dünyadır. Ulaşım problemini en aza indiriyoruz. Bördübet transfer için sizlere yüksek kalitede bir hizmet vereceğimizin garantisini vermekteyiz. Araçlarımız, güzergahımız, hizmet saatlerimiz ve merak ettiğiniz daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret edebilir, arzu ederseniz sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir