fbpx

En Güzel Datça Otelleri

Datça herkesin aklında ve hayalindeki tatil cenneti. Mavi ile yeşilin buluştuğu sakin ve ıssız kendi halindeki belde. Datça hakkında o kadar çok merak edilen var ki. Özellikle yaz aylarına yaklaşırken Datça tatil planı için en merak edilen ve araştırılan konu; Datçada nerede kalınır? Sizler için en güzel Datça otellerini derledik. Datça’da o kadar çok bük ve kasaba var ki bu sıralamaya sadece merkez otellerini aldık. Diğer Datça koyları ve otellerini başka sayfamızda paylaşacağız.

Orcey Hotel

Datça merkezde olan bu otel denize sıfır ve şehir merkezine yakın bir konumdadır. Bu sayede Datça’yı daha yakından tanıma olanağı bulabilirsiniz. Eski Datça evleri değirmenleri gibi yapıları ve mimarisini yaşatma çabası olan tesis bu düşünce ile tatilinizi gerçek bir Datça evindeymişsiniz gibi sizi misafir etmek için beklemektedir. Eski yapıları ve yaşantısı ile Datça misafirperverliğini sonuna kadar hissedeceğiniz otel 12 ay hizmet vermektedir.

Perili Bay Resort Hotel

Datça’nın her şey dahil sistemi ile çalışan otellerinden bir tanesi. Konumu itibariyle Datça merkeze biraz uzak bir noktada olsa da, kendi koyu olan ve çok temiz denizi ile kendisine hayran bırakacaktır. Geniş bahçesi berrak denizi ve önündeki küçük adaları ile huzuru bulacağınız bir otel Perili Bay Resort. Otel denizi kumu bahçesi yanı sıra kendine güvenen mutfağı ile kalbinizi çalmak için sizleri bekliyor.

Palm Bay Beach Hotel

Datça’nın kendi sahili ve koyu olan otellerinden bir tanesi. Huzur sessizlik ve sakinlik arayanların adresi olmaya aday bir otel. Datça merkeze yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Palm Bay Beach hotel konforlu ve büyük şehirin stresini unutturabilecek bir otel.

Doris Hotel

Balayı ve özel konaklamalar için tavsiye edebileceğimiz bir otel. Datça’nın en konsept otellerinden birisi diyebiliriz. İç ve dış mimarisi ile kendinizi masalda sanacağınız bir otel. Eminiz bu otelin havasına aşık olmayacak bir kişi çıkmayacak.

Cape Krio Hotel

Datça’nın belki de en özel ve güzel, simgesi haline gelmiş olan Bizans Gölü ile Datça limanının bulunduğu yarım adayı gören bir noktadadır. konum olarak Datça’nın hemen üst tarafında olan hotel mimarisi ve göz alıcı manzarasıyla Datça’ya gelen yerli ve yabancı turistleri kendisine hayran bırakmaktadır. Muhteşem odaları eğitimli ve güler yüzlü personelleri ile tatil planınızda mutlaka olması gereken bir tesis.

Cape Krio Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir