fbpx

Fethiye’nin En Güzel 5 Oteli

Firmamız Mavi Transfer Dalaman havalimanı ile gideceğiniz bölge arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Tatil ulaşımı için Dalaman Hava limanı’nı kullanan yolcular buradan otel marina ve evlerine uygun fiyatlarla şirketimiz tarafından konforlu ve güven içinde ulaşımları sağlanmaktadır. Bölgeye gelen misafirlerin tatillerinde en çok tercih ettikleri otelleri sıraladık.

Hillside Beach Club

Fethiye de adından çok güzel söz ettiren otellerin başında gelmektedir. Fethiye’ye çok yakın bir konumda bulunan otel mavisi ve hizmet anlayışı ile misafirlerinin unutamayacağı tatil için elinden geleni yapmaktadır. Bu hizmet anlayışını seven Hillside Beach Hotel misafirleri hemen hemen her yıl otele gelerek tatillerini geçirmektedir. Otel misafirleri içinde 20 yıldır düzenli olarak her yıl otele gelen tatilciler bile bulunmaktadır.

Liberty Hotels Lykia Ölüdeniz

Ölüdenizin en eski otellerinden olan Liberty Hotel yıllar içinde çok değişime uğrayarak şuan ki halini almıştır. Otel genelde rus turistlerin akını altındadır. Doğası mavisi yeşili ve çocuklu ailelerin vazgeçilmezidir. Kendine ait plajı ve farklı büyüklükteki havuzları ve geniş bahçesi ile görülmeye değer bir oteldir Liberty Hotel. Çocuklu aileler yanı sıra çocuksuz aileler içinde huzurlu bir ortam sunmaya çalışan otel 2 bölümden oluşmaktadır.

Liberty Hotel Oludeniz
Liberty Hotel Oludeniz

TUI SENSATORI Resort Barut

Fethiye Çalış mevkisinde bulunan otel şüphesiz Fethiye’nin en lüks otelleri içindedir. Otel konumu itibariyle bölgenin en sakin otellerinden biridir. Rus turistlerin akınına uğrayan otel en lüks Antalya otelleri ile yarışabilir. Mutfağı ve kaliteli hizmet arayanların ilk tercihi olması gereken bir otel olduğu kanaatindeyiz. Otel Dalaman Fethiye arasında Çalış bölgesindedir. Geniş sahil şeridi sayesinde surf ve deniz sporları içinde uygun konumdadır.

Barut Otel Fethiye

Jiva Beach Resort

Otel Fethiye Çalış Bölgesinde yer almaktadır. Çalış oteller bölgesinin eski otelcilik anlayışını silerek yeni bir hava getirmiştir. Otel denize sıfır konumdadır. Mutfağı havuzu ve kaliteli personeli ile yerli yabancı tüm misafirlerin takdirini kazanmaktadır. Temizliği güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti yanı sıra otelin Fethiye’nin görülmesi gereken en güzel yerlerine eşit konumda olması başka bir artısı olarak aklınızda bulunsun.

Jiva Beach Resort

Tuana Beach Club

Tuana beach club Fethiye’nin Dalaman tarafından gelirken ilk oteli diyebiliriz. Otel Çalış plajının batı ucundadır. Oteli en güzel oteller sıralamasına sokan özelliği bizce doğasıdır. Otel bu bölgede çok fazla yetişen ve yeşili ile kendine hayran bırakan sığla ormanları içerinde yer almaktadır. Orman sığla ağaçlarının sayesinde yaz aylarında bile serin bir şekilde ve kendine özgü kokusu ile insanın başını döndürmektedir. Sincap ve orman kuşlarını hemen hemen her yerde görmek mümkündür. Otelin yanı başında sürekli akarak denize kavuşan tatlı su ve çevresindeki yeşili ile kendisine hayran bırakan ağaçları görmelisiniz. Dilerseniz bu dere içerisinde de yürüyüş yapabilir yada tam ortasına sandalyenizi kurarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Club Tuana

Dalaman Fethiye otel ulaşım ihtiyaçları için Fethiye transfer fiyatlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Tüm yetki belgeleri ve araçlarımız şirketimize aittir. Firmamızdan satın almış olduğunuz otel transfer hizmeti belgelerimize dayalı olarak tamamen güvence altında olduğunu bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir