fbpx

Palamutbükü Nerede ?

Palamutbükü

Palamutbüküne Nasıl Gidilir?

 • Palamutbükü ulaşım için otobüs düşünüyor iseniz; Marmaris yada Datça seferi olan firmalar ile seyahat ederek Marmaris Yada Datça’ya ulaşabilir buradan sonra Datça Köy dolmuşları yada Datça taksileri ile Palamutbükü’ne ulaşabilirsiniz.
 • Ulaşımınızı Hava yolu ile gerçekleştirmek isterseniz; bunun için Muğlada bulunan Bodrum Ve Dalaman Havalimanı seçeneklerini kullanabilirsiniz.
  • Dalaman Havalimanından Palamutbükü ulaşım için bir çok farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır.

evden eve nakliyat
eşya depolama

 1. Firmamızdan Elit bahis vip transfer talep ederek konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşımınız sağlayabilirsiniz.
 2. Marmaris Havaş araçlarını kullanarak önce Marmaris Otogarına, buradan Datça dolmuşları ile Datça merkezine son olarakta Datça Köy dolmuşları ile Palamutbüküne ulaşabilirsiniz.
 3. Firmamızın düzenlediği Datça Palamutbükü shuttle transfer hizmetimizden faydalanarak çok uygun fiyata hiçbir aktarma yapmadan hızlı bir şekilde Palamutbüküne ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için; https://www.mavitransfer.com.tr/datca-transfer/ sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
 • Bodrum Havalimanı Datça Palamutbükü transfer 2. alternatiftir.
  • Bodrum Havalimanından Palamutbükü ulaşım için ulaşım seçenekleri;
  1. Milas Bodrum Havalimanın’dan Bodrum limanına ulaşarak buradan feribot seferleri ile Datça Karaköy limanına gelip buradan taksiler ile geçebilirsiniz.
  2. Transfer firmaları ve taksileri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Havaş araçları ile Muğla otogarına sonra Marmaris otogarına buradan Datça merkeze son olarak Datçadan köy dolmuşları ile Palamutbüküne ulaşabilirsiniz.
  4. Firmamız 2021 yılı için Bodrum Datça shuttle transfer hizmeti başlamayı planlamaktadır. Bodrum Datça Shuttle Transfer hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mavitransfer.com.tr/bodrum-havalimani-datca-transfer/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button